Підготовка до весни: як правильно обрізати троянди

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
07.11.2023

Якщо ви хочете побачити влітку пишне та рясне цвітіння троянд, доведеться докласти до цього рук. Навесні рослини потребують омолодження, в цей час ви можете закласти форму куща на наступний рік та надихнути свої троянди на насичене квітування. Садівниця-любитель із 20-річним досвідом Тетяна Бубон розповість для аудиторії «СонцеСаду» про ряд корисних принципів весняного догляду.

На зиму більшість троянд потребують укриття для захисту від морозів. Воно може бути землею, соломою, тирсою.

Свої троянди флорібунда пані Тетяна підсипає землею на 30 см. Це укриття вона забирає вже, коли земля повністю розмерзнеться і підсохне і не буде загрози повторних нічних морозів. В цей же час вона рекомендує внести гранульовані добрива, чому вона рекомендує їх закопувати, побачите під час перегляду сюжету.

Ви почуєте детальні пояснення, які добрива варто брати для гарного живлення квітів і як впливає час внесення на спосіб внесення. Зверніть на це увагу.

Потім потрібно почати обрізання кущів. Обрізання проводять в залежності від сорту, по різним принципам. В першу чергу обізають пошкоджені обморожені гілочки. Також проводять обрізку пагонів з ознаками хвороб. Для більшості троянд омолоджуючу обрізку проводять до бруньки, яка дивиться назовні, при цьому довжина пагонів варіюється в залежності від сорту. Автор наголошує на якості інструментів для обрізки.

Після обрізки кущі оприскують мідним купоросом для обеззараження.

 Добірку статей про троянди знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram