Оригінальні ландшафтні композиції з троянд

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
17.05.2023

Бажаєте потрапити в трояндовий рай? Ми пропонуємо здійснити відеомандрівку до Национального ботанического сада им. М.Гришка, доктор биологических наук, куратор сада троянд Елена Рубцова продемонстрирует як троянди поєднуться в ландшафтном дизайне.

Перед вами постанет великая клумба из червоних троянд, де росте майже 150 кущів королеви квітів одного сорту. Інша клумба чаруватиме різноманітністю колорів бутонів троянд импресионістів.

Які сорти використати для барвистої клумби, як кущові, так і штамбові розповідає експертка. Зацікавить інформація про поєднання троянд з багаторічними травами у міксбордери, а також рабатки з групи чайно-гібридних троянд. Дізнайтеся про найкращі сорти та відстань між трояндовими кущами для створення рабатки.

Ще один приклад використання троянд у вигляді живоплоту. Створіть на межі садової ділянки живопліт з королеви квітів. Про  групу троянд, яка  найкраще для цього підходить, та на якій відстані садити рослини одна від одної, доглядати за ним, розповідає експертка у відео. Не залишить вас байдужим й арка з витких троянд.

З правилами догляду за виткими трояндами, зокрема їх обрізкою,  знайомить глядачів фахівець у відео. Трояндові дерева-штамби, арки, трельяжі, піраміди з кущів королеви квітів – про все це розповідає пані Олена. Тому швидше тисніть на відео, насолоджуйтеся красою ландшафтних витворів квітникарів.  

Більше статей з порадами експертів можна знайти на нашому сайті.

Дізнатися, як поєднати різні сорти груп троянд в ландшафтному дизайні, можна прослухавши аудіостаттю.

На улюблених квітах з’явилися темні плями. Переходьте сюди, щоб якнайшвидше знищити  чорну плямистість і врятувати рослини  народними способами.

Ваші троянди чарували свою красою понад 8 лет и почали втрачати свою життєву силу. Тоді стаття «Як збильшити тривалість життя кущів троянд» для вас. 

Про цілющі властивості троянд читайте ТУТ

Обирайте время просмотра троянд для букета со статтею «Як зберегти букет з троянд».  

Откажитесь от первых новостей о новинках сада, дома и городе, опубликовавшись на наших страницах в Facebook , Instagram , а также на YouTube -канале.

Заказы отсортированы саджанами, и их можно найти на нашем сайте в интернет-магазине. 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram