Класифікація троянд та їх поділ на садові групи

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
30.01.2023

Бажаєте створити дивовижний розарій біля будинку, який чаруватиме красою, даруватиме гарний настрій та позитивні емоції,  тоді це відео для Вас. Про класифікацію троянд та їх поділ на садові групи  розповідає Олена Рубцова, доктор біологічних наук, куратор саду троянд ботсаду ім. Гришка.

Експерт зауважує, що існує майже 30 тис. сортів троянд. Найбільшу групу складають чайно-гібридні троянди. Чому їхні квіти такі популярні, дізнайтеся з відео. Які особливості в групи троянд флорібунда? Вас зацікавлять також канадські, англійські, мускусні, ефірно-олійні, мініатюрні та інші групи троянд, які окремо чи в поєднанні створюють дивовижні ландшафтні композиції.

Саджанці якої з вище вказаних груп троянд здатні витримувати мороз до -35  °C, тому не потребують укриття на зиму, розповідає експерт. Які троянди стійкі до хвороб і шкідників ще й рясно квітують, теж інформує наше відеоінтерв’ю.

До речі, чи знали ви, що до сьогодні збереглася група старовинних троянд XVIII- XIX ст. та королева квітів, яку згадував у своїх творах в далекому XVI ст. Шекспір. З сортами ефіроолійних троянд теж знайомить глядачів фахівець. Дізнайтеся про види природної флори троянд та до якої групи вони належать? Кущі яких троянд мають великі суцвіття та неповторний мускусний аромат східних прянощів? Сорти якої групи починають квітувати найшвидше? Експерт зауважує, що серед різнобарв'я троянд немає лише квітки синього кольору, але є сорти саджанців троянд, які близькі до цього відтінку. Чим відрізняється від інших груп троянди імпресіоністи, розповідає експерт.

Тисніть на відео та отримаєте змістовну інформацію щодо всіх запитань вище.

Поєднання різних сортів груп троянд в ландшафтному дизайні можна прослухати в аудіостатті або прочитати.

Все про вирощування троянд, багатство сортів королеви квітів, профілактику захворювань, букети та рецепти з її пелюсток дізнайтеся з тематичного ряду статей на сайті «СонцеСад» .

Зацікавлять Вас також інші відеоінтерв’ю про троянди на нашому Ютуб-каналі.

Найшвидше дізнатися про нові публікації про рослини можна на наших сторінках у  Facebook ,  Instagram. Отож, підписуйтеся та отримуйте сповіщення про статті.

Чекаєте на акції та знижки, тоді заходьте на сайт розділ «акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram