Як захистити півонію від хвороб і шкідників

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
30.01.2023

Хоч півонія — квітка невибаглива, не вимагає надмірної уваги й догляду, але все ж може хворіти й вражатися шкідниками. Як захистити півонію від хвороб і шкідників розповідає експерт «СонцеСаду» Юлія Назарчук, кандидат біологічних наук, доцентка кафедри біології Одеського національного університету ім. Мечникова.

Слухайте поради фахівця і ви дізнаєтеся, як боротися з ґрунтовими шкідниками, зокрема такими, як личинки хрущів, дротяників і капустянки,  які пошкоджують кореневу систему кущів півоній. Дізнайтеся про препарати, які потрібно використовувати, щоб захистити півонію від жуків-пожирачів, в який період та якій кількості розповідає експерт.

Якого шкідника можна побороти тютюновим попелом, посипавши ним навесні перші сходи кущів півоній і трохи прикопати його в ґрунт ділиться фахівець. До речі, ведмедка, відома як капустянка, призвичаїлася до отруйних препаратів. Вона розпізнає кущі, оброблені засобами боротьби зі шкідниками та не їсть їх. Про цікавий природній спосіб боротьби з цією комахою-ненажерою, який можна використовувати для ділянки 10 сотих, дізнайтеся від фахівця. Яких комах приваблюють сині відра теж розповідає експертка.

За яких умов найчастіше кущі півоній уражають грибкові захворювання розповідає фахівець. Яку роль при цьому відіграє ґрунт, наявність бур'янів чи густота куща квітки? Які фунгіциди найкраще використовувати, щоб врятувати кущ від хвороби дивіться у відео.

Більше корисної інформації та порад експертів можна отримати на нашому YouTube-каналі.

Все про півонії: сорти, посадка, догляд, цвітіння, пересадка та підживлення квітів, дивовижні клумби читайте на сайті «СонцеСаду» у розділі «Квіти: півонії» .

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook ,  Instagram, щоб бути в курсі останніх новинок у світі культурних рослин та отримувати корисні поради професіоналів.

Полюбляєте акції, тоді натискайте сюди  на сайт розділ «акції»

«СонцеСад» пропонує широкий асортимент дивовижних півоній.  

Створюйте незвичайної краси клумбу, обравши наші саджанців півоній!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram