Садимо півонії правильно

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
19.01.2023
 
Посадка півоній — один з найважливіших етапів, від якого залежить майбутня довговічність куща, його розвиток та цвітіння. Юлія Назарчук, кандидат біологічних наук, доцентка кафедри біології Одеського національного університету ім. Мечникова розповідає «СонцеСаду» про всі тонкощі саджання кущів півоній.

Якого розміру має бути посадкова яма та як розміщення коренів рослини впливає на розвиток куща слухайте у нашому відео. Чому на дно посадкової ями потрібно класти шар піску або гравію розповідає експерт. Які дії негативно впливають на зміцнення кореневої системи півоній і стають причиною того, що кущ призупиняє розвиток, дивіться у нашому відео.

Частина перша

Частина друга

Чи знали ви, що саджанці півонії під час посадки можна не поливати? Експертка розповідає, в яких випадках  слід так робити. Як правильно розміщувати квіткові бруньки молодого куща півонії від поверхні ґрунту, щоб він добре квітоносив слухайте поради пані Юлії. Також експерт розповідає чому в перший рік життя пишної квітки не давати кущу цвісти? Загалом півонії не вкривають на зиму, вони стійкі до морозів, але є рідкісні сорти, які потрібно прикрити в холодну пору року. Про які види півоній йде мова, дізнайтеся з відео.

Збірку статей про пишні квіти можна пепергянути на нашому сайті .

Створюйте чарівні клумби з кущів рінобарвних півоній з порадами експертів у статтях «Півонія — красуня, якій легко догодити» та «Для релаксу — у квітник— оранжерею» .

З основними вимогами до висаджування, пересадки та догляду за багаторічними трав'янистими, напівкущовими або кущовими рослинами можна ознайомитися ТУТ.

Насолоджуйтесь величезними ароматними півоніями від посадки до зрізу.

Не забудьте підписати на наші сторінки в Facebook ,  Instagram та отримувати найсвіжішу інформацію на сайті в розділі «акції»

Про сучасний асортимент дивовижних півоній можна дізнатися, клацнувши СЮДИ.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram