Півонії не втішають квітами?

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
20.01.2023

Ви посадили півонії кілька років тому і щовесни чекаєте на пишні квіти, а кущ не квітує. Тоді швидше тисніть на посилання, щоб ознайомитися з основними причинами, через які півонія не дарує квіти, разом  з  Юлією Назарчук, кандидатом  біологічних наук, доценткою кафедри біології Одеського національного університету ім. Мечникова. Скільки часу потрібно кущу півонії, щоб повноцінно сформуватися та пишно квітувати, слухайте в  відео «СонцеСаду».

Чи знали ви про так звані сорти ІТО-гібриди півоній та чим вони відрізняються від звичайних квітів? Однією з причин чому не квітують півонії експертка називає посадку кущів. Пані Юлія розповідає, як правильно садити півонії, щоб вони дарували барвисті, пишні та ароматні квіти. Чому кущі цієї напрочуд кравивої квітки полюбляють освітлене місце? Для чого необхідно викопувати півонії, розділяти коріння і пересаджувати його теж розповідає в відео для наших глядачів фахівець.

Відомо, що півонії невибагливі до підживлення і все ж варто інколи підгодовувати квітучу рослину. Отримайте поради експерта, які добрива найкраще використовувати та чому не потрібно зловживати азотними добривами.

Цікавою буде інформація про  ґрунтових шкідників. Дізнайтеся, як вони можуть впливати на процес цвітіння півоній?

Більше статей про півонії можна почитати на сайті «СонцеСаду».

Отримати поради щодо  висаджування, пересадки та догляду за багаторічними трав'янистими, напівчагарниковими або чагарниковими рослинами можна у статті «Півонія. Невибаглива ароматна красуня».

Створіть дивовижну клумбу з півоній «Для релаксу — у квітник-оранжерею».

Примножуйте красу диво-квітів з поради нашого експерта — Василя  Горобця.

Обирайте улюблені саджанці півонії разом з «СонцеСадом».

Найсвіжіші новини  про рослини, квіти та інші культури дізнавайтеся з наших сторінок у Facebook , Instagram та на сайт розділ «акції»

Підписуйтеся на наш YouTube-канал, щоб отримати ще більше корисної інформації. Пам’ятайте: «Із «СонцеСадом» усе складне — стає легким».

LinkedIn
WhatsApp
Telegram