Обираємо місце для посадки півоній

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.03.2023

Давно мрієте про клумбу з півоній, але завжди бракує часу на її створення? З секретами висаджування різних сортів кущів півоній знайомить глядачів «СонцеСаду» Юлія Назарчук, кандидат біологічних наук, доцентка кафедри біології Одеського національного університету ім. Мечникова.

Завдяки  порадам фахівця, ви зможете обрати правильну ділянку для посадки тонколистої, кримської або кавказької півоній, які втішатимуть довговічністю та красою. У кожного з цих кущів є свої особливості розвитку. Що означає добре освітлена ділянка саду? Чому півонії, які ростуть на півдні Україні, полюбляють затінені місця, а на півночі навпаки — сонячні?

Чи знали ви, що деревоподібні кущі півоній можуть рости понад 300 років? Як обрати правильне місце посадки для цього виду квітки, щоб вона чарувала своїми пишними суцвіттями впродовж життя,  підкаже експерт.

Дізнайтеся також про види півонії, які здатні перезапилюватися. Через це їх потрібно садити на відстані одна від одної.

Найкращий час для висаджування півоній — осінь. Що робити з саджанцем куща, який ви придбали в травні, дивіться у відео. Разом з тим експертка додає, що рослини з магазинів, які ростуть у контейнерах, садити можна цілорічно.

Про найкращий період, коли слід робити пересадку півоній, та як правильно поділити кущ на саджанці, ділиться фахівець у відео.

Доглядайте за кущами півоній разом з «СонцеСадом». Обирайте потрібну статтю з порадами експертів ТУТ.

Щоб завжди бути в курсі новинок рослин для дому, саду і городу, підписуйтеся на наші сторінки в  Facebook, Instagram.

Цікавитесь акціями? Тоді швидко натискайте сюди — на сайт розділ «акції».

Корисні поради експертів можна отримати, підписавшись на наш YouTube-канал.

Ми пропонуємо широкий асортимент різнобарвних кущів півоній. Заходьте сюди, щоб знайти  улюблені квіти для своєї клумби.

Пам’ятайте: «Із «СонцеСадом» усе складне — стає легким»!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram