Класифікуємо півонії за групами

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
27.01.2023

Яскраві, великі, ароматні квіти півонії зачаровують квітникарів. Про різновиди півоній та їх класифікацію ділиться з «СонцеСадом» Юлія Назарчук, кандидат біологічних наук, доцентка кафедри біології Одеського національного університету ім. Мечнікова.

Фахівець поділяє квіти на кілька класів. Один з них — піони видові трав'янисті, які ростуть у природі. В чому особливості цих квітів та чи можна висаджувати її у саду розповідає експертка.

До наступної групи належать піони трав'янисті. Як доглядати восени за цими кущами, щоб весною вони втішали неймовірної краси розкішними квітами, дає поради фахівець. З нашого відеоінтерв’ю ви також дізнаєтесь про старовинні півонії, які були виведені в кінці ХІХ — на початку XX ст., а також про сорти, які й сьогодні широко популярні серед флористів та садівників. Чому їх цінують квітникарі, розповідає Юлія Назарчук.

Цікавою для вас буде група півоній деревоподібних. Тисніть на відео і ви зрозумієте, чим вони відрізняють від своїх попередників та чому не потрібно здійснювати весняно-осінню обрізку деревоподібних кущів.

Про ще один клас півоній, який утворений у результаті схрещення трав'янистих і деревоподібних кущів дивіться у відео. Довідайтесь чому не можна висаджувати видові півонії в одному квітнику?

Більше інформації про розкішні квіти можна отримати на сайті «СонцеСаду».

Як створити клумбу з півоній читайте у статті «Півонія — красуня, якій легко догодити».

Тисніть сюди, щоб отримати поради щодо висаджування, пересадки та догляду за багаторічними трав'янистими, напівчагарниковими або чагарниковими рослинами.

Потрапити в оранжерею півоній для отримання релаксу можна ТУТ.

Дізнайтеся про сучасний асортимент півоній, що відрізняються за висотою кущів, термінами цвітіння і створіть квітковий розмай біля будинку на все літо.

Широкий асортимент дивовижних півонії можна знайти на нашому сайті.

З цікавими постами про новинки сортів саджанців, насіння різних культур знайомтеся на наших сторінках у  Facebook,  Instagram.

Полюбляєте знижки, тоді швидше тисніть на сайт розділ «акції».

LinkedIn
WhatsApp
Telegram