Доглядаємо за півоніями

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
19.01.2023
 

Пишні кущі півоній — це зажди окраса на клумбі. Про правильний догляд за квітами та їх підживлення ділиться з глядачами «СонцеСаду» Юлія Назарчук, кандидат біологічних наук, доцентка кафедри біології Одеського національного університету ім. Мечникова.

За словами експертки, перше підживлення півоній найкраще провести восени, виключивши з нього азотні добрива. Чому азот шкідливий  в перші два роки життя квітів слухайте у нашому відео. Фахівець також розповідає про користь для півоній фосфору, калію, інших мікроелементів та їхній вплив на чарівної краси квітучу рослину. Палите взимку дровами в каміні чи пічці? Не викидайте попіл, адже він — цінне добриво для кущів півонії. Юлія дає поради щодо правильного використання деревного попелу в якості добрива для квітів. Крім того, дізнайтеся чому підгодівля рослин залежить і від типів ґрунтів, на якому росте культура.

Фахівець не рекомендує підживлювати півонії в період бутонізації та цвітіння по листку. Тисніть на відео і ви знатимете, коли не варто обприскувати кущі півоній підживою. Також отримаєте інформацію про ряд  препаратів, які найкраще підходять для підгодівлі півоній по листку. Зокрема, мова йде про комплекси мікроелементів. Перегляньте наше відео, вчасно і правильно піжвилюйте улюблені кущі півоній і вони даруватимуть вам неймовірно красиві квіти.

Крім того, експертка розповідає про полив півоній, який залежить насамперед від складу ґрунту, на якому росте квітка. Ознайомтеся, скільки разів слід поливати півонії на суглинках і чорноземах, піщаних і супіщаних ґрунтах. Які види півоній здатні тривалий час перебувати без поливу? Як за допомогою поливу навчити рослину заглиблювати корені в ґрунт, щоб добувати воду в спекотний, посушливий період, слухайте в порадах експертки.

Заходьте на сайт «СонцеСаду», де у розділі «Квіти:півонії» обирете статтю про дивовижні кущі.

 Найновіші пости про рослини, саджанці, насіння та акції можна прочитати з наших сторінок у соціальних мережах Facebook ,  Instagram.

 Заходьте на сайт розділ «акції», щоб придбати улюблені саджанці квітів, дерев, насіння овочів за зниженими цінами. 

 Хочете створити клумбу з різнобарвних півоній на своєму подвір’ї, тоді обирайте саджанці квітів на нашому сайті.

 Переглядайте відео на нашому YouTube-каналі, слухайте поради фахівців і вирощуйте півонії з задоволенням.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram