Як виростити лілійне дерево. Як правильно посадити цибулину

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.11.2023

У цьому відеосюжеті Лариса Кикоть, кандидат біологічних наук, куратор колекції лілій Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України розповідає для аудиторії «СонцеСаду», як правильно садити лілії, щоб вони виростали великими.

Лілії – це рослини великі, виростають об'ємними, тому цибулини висаджують на відстані не ближче, ніж 25 см одна від одної. Коренева система у них розростається і в ширину, і в глибину, тому ямку копаємо побільшу, ретельно вибираємо коріння багаторічних бур'янів та личинки комах. Глибина садіння дорівнює потроєній висоті цибулини.

Чому інколи цибулини варто садити ще глибше, як тип ґрунту впливає на глибину посадки, науковиця детально пояснює у цьому відеосюжеті.

За декілька тижнів до посадки бажано підживити посадковий субстрат органічними добривами. Ви почуєте, які добрива найкраще підходять для цибулинних.

При посадці цибулин в суглинки полив можна  й не проводити, а ось якщо ваша ділянка має торфовий чи пісчаний склад, то посадковий полив потрібен. Також не забудьте про хімічну обробку цибулин від шкідників, оскільки цибулини смачні та приваблюють комах.

На дно посадкової лунки сиплють пісок, щоб кореневе денце безпосередньо не торкалося землі, також додають жменьку попелу.

Фахівець детально показує весь процес садіння цибулини і відповість на всі питання про садіння лілій, які можуть виникнути у квітникарів.

 

 Добірку статей про лілії  знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram