Флокс шиловидний. Секрети квітуючого килимка

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
13.11.2023

Якщо ви шукаєте рослину для свого саду, яка швидко розростається та буде створювати яскравий квітуючий килимок у травні, тоді зверніть увагу на флокс шилоподібний. Оксана ПЕРЕБОЙЧУК, куратор колекції малопоширених багаторічників Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України, кандидат біологічних наук розповість та покаже, як ефектно виглядають квітуючі подушки флокса та як за ними доглядати.

Грунтопокривні флокси – це весняні квіти.

Їх потрібно висаджувати на сонячних ділянках, вони показують гарну спекостійкість, але при цьому вимагають помірного поливу.

Кущі дуже гарно розростаються і у сприятливих умовах, одна рослина може займати 1 м2.

Селекціонери створили велику кількість сортів з різноманітним забарвленням квітів: і пурпуровим, і рожевим, і білим, і, навіть, синім. Сучасні сорти розмножуються черенкуванням після відцвітання квітів.

У садівництві флокс шилоподібний використовують для створення альпійськи гірок, рокаріїв, міксбордерів та газонів. Фахівець детально розповідає, як їх створити на своїй ділянці, коли і як черенкувати флокси, щоб навесні отримати бажаний результат.

На другий рік після висадки потрібно подумати про обрізку флоксу. В який спосіб провести обрізку куртинок фахівець покаже прямо на кущах.

Як розмір і вік рослини впливає на зимостійкість і посухостійкість рослин, почуєте під час перегляду відеосюжету.

 Добірку статей про флокси знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram