Еустома: все про вирощування з насіння

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
31.10.2023

Еустома полюбилася флористам і садівникам України нещодавно, і недарма, адже її краса вражає і приголомшує. Милуватись нею на своєму подвір'ї – заповітна мрія багатьох господинь. Про те, чи можна виростити її на своїй ділянці розповість аудиторії СонцеСаду кандидатка біологічних наук, кураторка колекції цієї рослини Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України Оксана Перебойчук у цьому відеосюжеті.

В Україну еустоми прийшли з Техасу, з Північної Америки, тому це теплолюбна, посухостійка рослина, однорічна в кліматичних умовах України.

Вона може бути як контейнерна, так і клумбова рослина, в залежності від ваших побажань.

Яке обрати насіння для висіву, коли і куди його краще посіяти, які створити умови для вирощування розсади детально розповідає експертка у цьому відеосюжеті.

Пересаджувати розсаду в окремі контейнери потрібно лише у дуже молодому віці, як тільки з'являться 2-3 справжні листочки, оскільки вид не любить пересаджування. Коли на стеблі сформується по 4 пари листочків, верхівку прищіплюють та пересаджують рослини на постійне місце вирощування.

При виборі місця для висаджування прислухайтесь до рекомендацій експертки. У відеоролику вона детально розкаже, як доглядати за рослиною, щоб в залежності від сорту через 3-5 місяців побачити пишне цвітіння власноруч вирощеної еустоми.

 

Добірку статей про вирощування квітів у вашому саду знайдете на нашому сайті

► Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram