Особливості таволги (спіреї)

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.11.2023

Таволги – декоративні в будь-яку пору року. Різноманітність сучасних сортів і видів дозволяє прикрашати наші сади, парки, сквери не лише рясним цвітінням влітку та навесні, а й мереживом листя різних кольорів восени та взимку. Зінаїда Бонюк, провідний біолог, старший науковий співробітник ботанічного саду ім. О.В. Фоміна розповіла для аудиторії «СонцеСаду», які види користуються найбільшою популярністю серед українських садівників і чому.

Колекція таволг ботанічного саду ім. О.В. Фоміна налічує близько 135 таксонів і її цвітіння кожного з них триває довго, до 3,5 місяців.

Найпоширенішою в озелененні наших парків і садів є таволга Вагутта, оскільки це гарна довгоквітуюча рослина і при цьому потребує мінімального догляду, лише санітарних обрізок. Еффектно виглядає таволга при висаджуванні групами. Вона надає нарядності та вишуканості весняній порі.

Багатьом з нас добре відома японська таволга (спірея) - найбільша група спірей, з червоними суцвіттями, які починають квітувати в червні і до кінця літа.

Науковиця розказала, що нині є багато чудових сортів таволги, акліматизованих до природних умов України, які довго квітують і можуть прикрашати наші сади і парки влітку.

Найзручніше пересаджувати таволгу саджанцями з закритою кореневою системою, такі рослини добре приживаються.

 

► Здорові, готові до висадки саджанці спіреїї, можна замовити на нашому сайті.

Добірку статей про спіреї знайдете на нашому сайті.

Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram