Злаки у ландшафтному дизайні: рослини для зони відпочинку

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.03.2024

Світлана Кучер поділилась з аудиторією «СонцеСаду» цінним досвідом по вибору рослин для зони відпочинку. Більш детально вона зупинилася на перевагах злакових рослин та їх використання у ландшафтному дизайні.

Зону відпочинку на присадибній ділянці важливо грамотно вписати в природне середовище, щоб природа допомагала розслабитися і проводити час у затишку. Після вибору місця вже можна продумувати, які саме рослини будуть вас оточувати.

Саме для своєї ділянки навколо зони відпочинку дизайнерка посадила кизильник блискучий. Зовні привабливі кущі невибагливі у догляді. Не хворіють, не вимерзають, дуже добре піддаються формуванню. Ця рослина росте повільніше, ніж, наприклад злаки, на які теж звертає увагу пані Світлана.

Зону патіо оточує війник гостроквітковий. Він росте швидко і щільно, потребує обмеження у просторі. Його пишна зелень і колоски оточують патіо і створюють затишну атмосферу. Верхній ярус зони відпочинку утворений вишнею дрібнопильчатою, яку ще називають сакурою. Обирайте місця для рослин так, щоб у майбутньому, коли вони виростуть, вони не заважали й не нависали над вашими головами. Посаджені у правильному місці дерева створять бажану тінь у спекотні сонячні періоди дня. Кора дерев теж буде прикрашати  ваш сад.

Фахівчиня закликає створювати красу на своїй ділянці та наповнювати сад цікавими рослинами. Адже так чудово проводити багато часу на свіжому повітрі, а для цього треба зробити сад привабливим саме для себе.  

Багато цікавого Світлана Кучер розповіла у цьому відеосюжеті  про переваги злакових рослин для ландшафтного дизайну. Війник гостроквітковий квітує досить рано, з початку липня. Міскантуси, пенісетуми в цей час ще навіть не випустили своє волоття. Вони прикрасять себе наприкінці серпня.

 

 Добірку статей з лайфхаками від експертів по ландшафтному дизайну знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. 

► Підписуйтеся також на YouTube-канал. Цікаві відеосюжети з порадами від Світлани Кучер дивіться за посиланням.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися в розділі сайту «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram