Алліум: створюємо красивий квітник із декоративної цибулі

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.03.2024

Посадіть алліум, великі кульки якого будуть тішити красою тривалий час. Якщо її не обрізати після відцвітання, тоді взимку кульки під снігом будуть також мати досить декоративний вигляд. Так запевняє ландшафтна дизайнерка Світлана Кучер.

Декоративна цибуля – одна з улюблених рослин пані Світлани. Взагалі цибулі надають вертикальності квітнику, для гармонічного ефекту. Цибуля Гладіатор особлива великими фіолетовими кулями суцвіть, діаметром до 25 см. Суцвіття зібране з 50 або більше квіточок на високому голому квітконосі заввишки 100-140 см. Серединка суцвіття з зеленими нотками добре поєднується з забарвленням хвойників. Квітує декоративна цибуля з травня до кінця червня. Після відцвітання листя починає підсихати у верхній частині, і щоби не псувати загальний зовнішній вигляд квітника цибулі краще садити між іншими рослинами середнього зросту, які прикриють буйним листям прикореневу розетку цибуль.

Туя складчаста Ауреа нана може бути виразним солітером і основою для міксбордера. Золотава хвоя збагачує композицію яскравими барвами та притягує до себе окремі компоненти в єдину картину. Красивий килимок створить горянка червона. Її структурне листя змінює забарвлення від зеленого до помаранчевого і навіть червоного. Буде прикрашати квітник протягом усього року.

 

 Добірку статей про декоративні рослини знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. 

► Підписуйтеся також на YouTube-канал. Цікаві відеосюжети з порадами від Світлани Кучер дивіться за посиланням.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися в розділі сайту «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram