Урожай черешні узяв і репнув

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.08.2021

Таке трапляється з новачками: доглядав як міг — і поливав, і підживлював, а все завершилося крахом — плоди порозтріскувалися. На ринок нема що нести. Та й для власного вжитку такий урожай не підходить — заразом усе не з’їси! Я довго досліджував, чому таке трапляється, і дійшов таких висновків.

Мартін ЄРШОВ, м. Миколаїв

⌂ Черешня, яка репнула

У черешні плоди вискакують із власного «одягу» в одному випадку — від надлишку вологи. Або садівник щедро поливає дерева під час достигання плодів, або безперестанно ллють дощі. Внаслідок цього на плодах розвивається плодова гниль, сповільнюється процес накопичення цукрів та інших поживних речовин, знижується лежкість. Часто схильність до розтріскування пов’язана із сортом.

Розв’язання проблеми. Рясно поливати дерева черешні на початку наливання плодів, але далі без води аж до збирання. Від дощу, звісно, не врятуєшся. Вирощуйте сорти, не схильні до розтріскування. До таких належать українські черешні Василина, Прощальна, Донецька красуня, Аннушка, Сестричка.

 

Купити саджанці черешні ТУТ

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Промислове вирощування черешні на десяти сотках — це реально
Повноцінний щедрий урожай черешень можна збирати вже на третій-четвертій рік. Павло Бондаренко розповість як
Домашня чи куплена? Яка черешня корисніша?
Чому краще вирощувати черешню самостійно, а не купувати, розповідають спеціалісти Мелітопольської дослідної станції. Також бонус лише для читачів «СонцеСаду» — "зіркові" черешневі сорти та дюки, експертна оцінка
Як правильно садити, удобряти та обрізати черешню
Посадити черешню нескладно, проте існують аспекти, які потрібно враховувати вирощуючи черешні. Пропонуємо корисну інформацію про саджанці черешень, їх посадку, вирощування та догляд

Рекомендовані товари!