Гіностема. Трава безсмертя

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
30.10.2021

Гіностема — це мабуть найвідоміша «витка трава» з науково доведеними протираковими властивостями. Дехто відчуває приємний приплив енергії, як тільки поласує кількома її листочками. Інші вживають її регулярно, бо уже пере­коналися у тому, як гіностема стабілізує тиск та знижує стрес.

У Японії цю рослину називають «ама чазуру», що означає «солодка витка чай­на рослина» і її високо цінують як чайну і салатну рослину. У Японії і Китаї гіносте­ма добре відома як лікарська рослина з властивостями женьшеню. Там її ще на­зивають «жіночим женьшенем», тому що гіностема сприймається жіночим організмом краще, ніж женьшень. Вона підвищує енергію Інь і підтримує Янь. Перші описи цієї рослини датуються 1400 роком. Солодко-пряна заварка з листочків гіностеми багато століть ви­користовувалась у гірських районах пів­денного Китаю як освіжаючий, омолод­жуючий чай щоденного вжитку. Місцеві називають її «травою безсмертя» і вони кажуть: «Вона діє, як женьшень, але краще, ніж женьшень».

В провінції Гуйчжоу, де поширене чаювання гіностемою, особливо висока кількість довгожителів. У чайних будин­ках пропонують чай зі скрученої в кульку висушеної трави безсмертя. Однак чай зі свіжої гіностеми смакує значно краще.

У 1976 р. в Японії відкрили в гіностемі ті ж лікувальні речовини, якими сла­виться женьшень. Через деякий час гіностема набуває поширення в Японії, Китаї та США як де­шевший замінник женьшеню.

Чай з листків гіностеми смачний з лег­кою терпкою ноткою. Його можна приго­тувати як з сушеного, так і свіжого листя, причому свіже листя смакує краще. Молоді хрумкі пагони збагачують салати приємним екзотичним смаком. Якщо Ви знаєте смак справжнього женьшеню, то при ласуванні свіжими пагонами гіно­стеми Ваш язик відчує схожість між ни­ми. Це відчуття пояснюється наявністю в обидвох рослинах одних і тих же компо­нентів.

Як справжній адаптоген, гіностема не має негативних побічних ефектів, вона привносить в організм гармонію, баланс. В той час, як женьшень містить 20 сапо­нінів, у складі гіностеми їх понад 80. Ці сапоніни — це природні органічні сполу­ки, яки, між іншим, беруть участь у ви­робленні гормонів.

Ось вражаючий перелік доведених лікувальних ефектів трави безсмертя:

⌂ Гіностема — це легка у вирощуванні ро­слина

Гіностема — це легка у вирощуванні ро­слина з родини гарбузових. Її легко мож­на вирощувати на сітці або як ґрунтопо­кривну рослину. Вона дає маленькі яго­ди, які під час дозрівання міняють колір з зеленого на майже чорний. Рослина швидко росте у родючому грунті і вже через кілька тижнів можна збирати уро­жай листя. Ідеальне для неї напівзатінене, захищене від вітру місце. Восени над­земна частина рослини засихає, а вес­ною випускає нові потужні пагони. На зиму її треба добре укривати, або пере­садити в горшок і забрати в дім, де вона росте цілий рік.

 

Купити гіностему

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Гіностема. 10 аргументів чому потрібно споживати і вирощувати траву безсмертя
Вирощуйте й ви траву безсмер­тя — живіть довше і щасливіше!
Гінкго — дерево здоров`я
Унікальне дерево, яке лікує...
«Жива копалина» — гінкго дволопатевий
У перекладі з японської гінкго означає срібний абрикос чи срібний плід. З історії цього дивовижного дерева

Рекомендовані товари!