Як виростити альпійську суницю у домашніх умовах

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
09.09.2022

Про всі тонкощі організації та ведення цікавого та корисного бізнесу — вирощування суниці лісової альпійської слухайте у нашому аудіозаписі.

З чого почати, коли вирішиш займатися альпійською суницею? Як правильно висаджувати розсаду суниці, чим краще підживлювати та як найефективніше боротися зі шкідниками та хворобами? Які сорти альпійської суниці найкращі, найсмачніші та дають більший врожай? В яких регіонах можливо займатися вирощуванням альпійської суниці, як багато фермерів вже зайнялись цією справою та на скільки вона вигідна? Скільки триває сезон збору врожаю та як найкраще зберігати лісову альпійську суницю? На всі ці питання «СонцеСаду» відповіла досвідчений фахівець своєї справи, голова фермерського господарства «Майво» Майя Тулайдан з Рогатина.

Вона починала свою справу з маленької діляночки ще в 2015 році, та зараз має плантацію альпійської суниці площею в один гектар. В процесі діяльності власниця суничного господарства зіткнулася з багатьма тонкощами, яких не знайдеш в інструкціях до використання. А тепер вона із задоволенням ділиться своїм досвідом зі всіма бажаючими розпочати цю цікаву та перспективну справу.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про лісову суницю, то натискайте ТУТ

Читайте також про посадку та догляд  садової суниці. ФахівецьЕльвіра Абселямова поділилась секретами вирощування червонобокої ягоди

Як боротися зі шкідниками суниці, дізнайтеся у матеріалі.

Про ефективні настоянки з лісовою суницею та вплив на організм людини, читайте тут. 

Ми маємо відео з експертами про суницю на YouTube. 

Також не гайте часу та переходьте на нашу яскраву сторінку в Instagram.

Заходьте на Facebook! Там щоденно ми готуємо цікаві пости та гарячі пропозиції. 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram