Смородина: особливості вирощування та догляду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
28.04.2023

Вважаєте, що знаєте все про вирощування смородини, бо відома вона Вам з дитинства? Проте фермер з Київщини Олег Вітенко, який практикує вирощування плодоносних культур, запевняє, щоб отримати щедрий урожай вітаміновмісних ягід, смородині потрібен належний догляд, який починається з часу посадки саджанців. Про особливості вирощування та догляду за кущами смородини садівник поділився з аудиторією «СонцеСаду» в аудіостатті:

Смородина — 1.37-9.45 хв
Ожина — 9.47-11.50 хв
Малина — 12.52-16.15 хв 

Прослухайте наш подкаст і Ви дізнаєтеся, коли найкраще садити кущі смородини та яке місце обрати для них? Чому осіння посадка саджанців смородини ефективніша від весняної? В якому ґрунті рослина почуватиметься комфортно та як покращити його структуру?

Смородина розмножується живцюванням. Як з одного саджанця отримати якісні живці, з яких виростуть здорові кущі? Експерт дасть поради.  Чому не можна брати живці смородини із плодовитого куща? Якої відстані дотримуватися під час посадки рослин? Важливою умовою догляду є обрізка смородини та захист від хвороб. Чим відрізняється обрізка молодих кущів від старших і як вона впливає на плодоношення? Чому смородину на дачі або чи вдома фахівець рекомендує замульчувати? Про все це слухайте у нашому подкасті.

Більше корисної інформації про смородину читайте на сайті «СонцеСаду»

Дізнайтеся, чим підживлювати кущі смородини для щедрих врожаїв ТУТ. 

Чи знали ви, що бруньки смородини мають лікувальні властивості та використовується як спеція в кулінарії. Переходьте сюди, ознайомтеся з рецептами з бруньками від різних недуг. 

Про особливості зеленоплідної смородини, її користь для алергіків слухайте в аудіостатті «Корисні властивості зеленої смородини»

Як захистити кущі та врожай смородини від хвороб та шкідників дізнайтесь з відеостатті «Хвороби та шкідники ягідних. Засоби захисту» на нашому YouTube-каналі. Тому швидше підписуйтеся та переглядайте ролики.

Сповіщення про новинки рослин для дому, саду та городу отримуйте з наших сторінок у соціальних мережах  Facebook,  Instagram.

Обожнюєте акції та знижки, тоді Вам на сайт розділ «акції»

Обирайте улюблені сорти смородини разом з «СонцеСадом». 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram