Садимо ожину вдома

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
28.04.2023

 З основними правилами вирощування кущів з чорно-фіолетовими ягодами поділився з «СонцеСадом» в аудіостатті досвідчений фермер з Київщини Олег Вітенко. Експерт вважає, що ожина – цікава і багатогранна культура. Чому саме, ви можете дізнатися, прослухавши наше аудіо.

Смородина — 1.37-9.45 хв
Ожина — 9.47-11.50 хв
Малина — 12.52-16.15 хв 

Ожина – найближча родичка малини. Це унікальна ягода, багата на  вітаміни та антиоксиданти, які зміцнюють імунітет, сприяють загальному оздоровленню організму. Останнім часом зростає зацікавлення цією рослиною серед садівників.

Хоч ожина не надто вибаглива в догляді, однак має свої особливості, які  часто залежать від території, де її вирощують. На Київщині, за словами фермера, без гарного поливу ожина не дасть щедрих врожаїв. Про різні способи розмноження ягідного куща та коли можна отримати перші плоди, розповідає експерт у подкасті. Фахівець дає поради щодо догляду за звичайною та ремонтантною ожиною. Чому ремонтантну ожину потрібно вкривати на зиму? Дізнайтеся про кілька стандартних методів укриття рослини. Експерт також  називає найпопулярніші сорти ожини, які вирощує на своєму полі.

 

Збагатити знання про ожину, її вирощування, догляд, лікувальні властивості можна на нашому сайті за посилання

Як обрати потрібний сорт ожини для кожної з областей України розповідає Яна Терещенко, науковець Інституту садівництва НААН України ТУТ

Про цілющі властивості ягоди читайте у матеріалах «Ожина, кров титанів» , «Ожина замість ліків», «Ожина від корінчика до ягідки»

Завзятих садівників зацікавить садова безколючкова ожина. Інформація про неї та популярні сорти ТУТ. 

Як отримати щедрі врожаї ожини розповість стаття «Ожина. Врожай залежить від догляду».

«СонцеСад» пропонує широкий вибір саджанців ожини, які можна придбати у нашому інтернет-магазині. 

Свіженькі пости про сорти рослин для дому, саду і городу чекають на Вас на наших сторінках у Facebook,  Instagram.  Клацайте на посилання і ставте вподобайки.

Ловіть сповіщення про акції та знижки на сайті розділ «акції».  

Більше порад від експертів отримуйте, підписавшись на наш YouTube-канал. 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram