Особливості вирощування та користь обліпихи

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
19.07.2022

Про успішний досвід вирощування обліпихи та її корисні властивості слухайте в нашому аудіоінтерв’ю з експертом Сергієм Новосадом:

Лікарська рослина, енергетична ягода, вітамінна бомба та ягода довголіття — всі ці визначення характерні для обліпихи. ЇЇ плоди надзвичайно корисні для людини, однак популярності — лише набувають. У ній поєднані хімічні речовини, елементи та вітаміни, які у лабораторних умовах змішати неможливо.

У світі обліпиху вирощують на справжніх плантаціях. Не відстають і наші співвітчизники. Вони вивели нові сорти рослини: Солодка жінка та Orange Revolution. 

Найуспішнішим виробництвом експерт Сергій Новосад називає досвід з Румунії. Там один з плантаторів запровадив цікавий процес. Він не лише висаджує відразу 3-4 сорти, а й обов’язково додає «хлопця обліпихи» — тобто чоловічі саджанці (у розрахунку 1:7 та 1:9). Також, радить ретельно обирати місце для посадки, адже обліпиха не переносить високих ґрунтових вод. Щороку одну частину плантації румунського господаря повністю обрізають, а інша активно плодоносить.

Слухайте інші аудіоінтерв’ю:

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram