Малина Пшехиба: особливості сорту

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
09.04.2024

У подкасті експерт із садівництва Сергій Новосад пропонує рекомендації щодо збільшення врожайності та якості малини шляхом оптимізації умов запилення.

 
 
 

Основні моменти:

1. Рекомендується посадити поряд з малинником рослини, що залучають бджіл, такі як лядвенець рогатий, щоб забезпечити запилення.

2. У теплицях малина запилюється джмелями, але через надмірну вологість пилок на квітках стає мокрим, що заважає запиленню. Нормування поливу в теплицях важливе для запобігання надмірній вологості, яка негативно впливає на запилення.

Сергій Новосад з усіх сортів малини, які вирощує, особливо виділяє сорт малини Пшехіба польської селекції. Він розкриває переваги цієї малини. Сорт відрізняється великими ягодами та гарною смаковою характеристикою.

Врожайність цього сорту може бути дуже високою, але знову ж таки погане запилення може призвести до зниження врожайності та якості плодів. Досвідчений експерт дає практичні рекомендації, як створити оптимальні умови для запилення малини, щоб забезпечити високу врожайність та якість ягід.

 

►Читайте цю статтю повністю за посиланням.

►Читайте цікаві статті про вирощування малини на сайті «СонцеСад».

Купити саджанці найкращих сортів малини

►Більше порад від експертів з галузі рослинництва, квітникарства та городництва, а також ландшафтних дизайнерів на нашому YouTube-СонцеСад. 

►Ознайомитися з акціями та знижками можна на нашому сайті тут.

►Найсвіжіші пости для вас у FacebookInstagram. Не забудьте поставити вподобайку під інформацією та залишити коментар.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram