Малина: посадка і догляд

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
28.04.2023

Малина – фаворитка серед ягідних культур. Їй завжди знайдеться гідне місце в саду. Ароматні, солодкі, смачні ягідки обожнює дітвора. Про вирощування малини та догляд за нею розповідає «СонцеСаду» фермер з Київщини Олег Вітенко в подкасті:

Смородина — 1.37-9.45 хв
Ожина — 9.47-11.50 хв
Малина — 12.52-16.15 хв 

Розмножують малину з коріння, з якого проростають молоденькі пагони саджанців. Як обрати місце для посадки малини, щоб рослини випромінювали здоров’я та чарували красою? Чому важливо недопускати загущення малинових кущів? Слухачів зацікавить порада експерта щодо підживлення ягідних культур.

  Малина часто пошкоджується хворобами і шкідниками. Як вберегти улюблену культуру від захворювань та ненажерливої комашні та які препарати використовувати для захисту рослини. Експерт дає рекомендації.  Також з подкасту Ви дізнаєтеся про переваги  ремонтантної малини над звичайною.

На сайті «СонцеСаду» ви знайдете добірку статей про малину з цінними порадами фахівців. Швидше тисніть сюди, обирайте матеріал, який Вас цікавить. 

Як і де вирощувати чудодійні ягоди малини, щоб отримати гарний урожай читайте ТУТ

Відкриттям для садівників стане сунична малина, плоди якої діаметром до 4 см.

Ваша малина хворіє, ароматні ягоди пошкоджують комахи-ненажери? Тоді швидше клацайте сюди та отримайте практичні поради як позбутися шкідників та захистити кущі від недуг. 

Що таке ремонтантна малина, чим вона відрізняється від звичайної, розповість матеріал «Ремонтантна малина: особливості, посадка, догляд». 

З унікальними властивостями малини, які можуть приносити користь весь рік, ознайомтесь, клацнувши сюди. 

Як посадити малинове дерево та отримати з нього максимальний урожай дізнайтеся ТУТ.

«СонцеСад» пропонує широкий асортимент саджанців найрізноманітніших сортів малини за посиланням. Також Ви можете придбати улюблений сорт саджанця малинового дерева.

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook , Instagram, щоб бути в курсі  агроновинок.

Інформацію  про акції та знижки отримайте на сайт розділ «акції».  

Пізнавальні відео з фахівцями з садівництва, квітникарства та городництва дивіться на нашому YouTube-канал. І пам’ятайте: «Із «СонцеСадом» усе складне – стає легким».

LinkedIn
WhatsApp
Telegram