Технологія вирощування годжі

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
19.05.2023

Годжі — це багаторічний кущ, батьківщиною якого вважається Азія, а точніше гірські долини Гімалаїв і Тибету. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу плоди цієї культури в народі називають ягодами довголіття та щастя. Про технологію вирощування годжі на присадибній ділянці розповідає  в подкасті співзасновник журналу-каталогу «СонцеСад» Остап Михаць.


«Годжі — невибаглива культура, — каже експерт. — Росте на будь-яких ґрунтах, крім особливо засолених і болотистих ділянок». 

- Який склад ґрунту ідеальний для вирощування годжі?

- Як на шпалері виростити ягоди годжі?

- Скільки гілок залишати на кущі для збору гарних врожаїв?

- Як розмножити годжі та отримати повноцінні саджанці в домашніх умовах?

Якщо у Вас маленька ділянка, і Ви вагаєтесь чи садити годжі, тоді ознайомтеся з вирощуванням куща в формі дерева. Про переваги цього способу культивування годжі слухайте в аудіо. «Годжі — пластична культура, — запевняє фахівець, —   садимо його, як смородину, малину, будь-яку ягідну культуру». Яка відстань має бути між саджанцями годжі для вирощування на шпалері та у формі дерева, слухайте у нашому аудіо. Також Ви дізнаєтеся про догляд за рослиною, зокрема способи поливу для маленьких і великих ділянок, підживлення годжі, щоб кущі втішали Вас щедрими врожаями ягід.

Більше інформації про ягоди годжі отримайте на нашому сайті в розділі «Статті. Ягідні».

Маєте безліч запитань про таку культуру як годжі, відповіді знайдете в матеріалі «Годжі – ягоди щастя, здоров’я та фінансового благополуччя». 

Про ягоди годжі як скарбничку вітамінів дізнайтеся з відео «ГОДЖІ – антиоксидантна бомба!».  

Обрати саджанці унікальної ягоди годжі можна на нашому сайті в розділі «Саджанці. Ягідні». 

Підписуйтесь на наші сторінки у  Facebook, Instagram, щоб бути  в курсі наших новин. 

Не забудьте завітати на YouTube — СонцеСад, поставте вподобайку під цікавими відеороликами з нашими експертами, залиште коментар. I

Для активних покупців діють акції та знижки, інформація про них на   сайті розділ «акції».

І пам’ятайте: «З «СонцеСадом» усе складне стає легким!»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram