Сонячні промінчики: як посіяти та отримати багато користі від лядвенцю рогатого

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.04.2023

Виявляється природа створила луги не просто так. Не тільки, щоб тішити око людини красою мініатюрних здалеку та нічим непримітних квіточок, а як придивишся, там цілий витвір природного мистецтва. Й не тільки для того, щоб бджоли та джмелі весело дзижчали та збирали їх пилок. А також для того, щоб допомогти людині.

Так, яскраво-жовті крихітні вітрильця зібрані у танок суцвіття – це така чудо-квітка лядвенець рогатий, виявився гарним сидератом та ефективним захисником врожаїв від слимаків та равликів. Та який з нього виходить чудовий мед! І ще багато секретної користі повідав нам завідувач відділу селекції кормових, зернових колосових та технічних культур Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Василь Бугайов.

Прослухавши цей подкаст, ви дізнаєтесь як правильно висівати насіння лядвенцю рогатого, для яких культур він найкращий помічник, та як найкраще його застосовувати у ландшафтному дизайні.

Якщо хочете уважніше перечитати цю інформацію та занотувати найважливіше, переходьте до статті за посиланням.

Підбірку зелених сидератів неймовірно красивих та дивовижно корисних «СонцеСад» зібрав у наступній статті.

Ідеї, як виростити лук червоної рути та кущі лаванди, пишний килим м’яти та сантоліни, меліси та чебрецю у себе в саду, та потім мати під рукою чарівні інгредієнти для різних страв та консервації або для тонізуючого цілющого чаю. Секретний рецепт ароматної композиції рослин для консервації від провідної фахівчині та багато корисних підказок для покращення здоров’я. Все це ви знайдете у цій статті

Коли ви прочитаєте про користь женьшеню, ви будете певні що ця диво-рослина має зростати у кожного господаря в саду. А досвідчений садівник, який має багатий досвід у вирощуванні женьшеню поділиться і з вами усіма нюансами його вирощування. Це цінне інтерв’ю знаходиться за цим посиланням. 

Мільйон і більше найцінніших інтерв’ю з провідними фахівцями садівництва, селекції, організації сільськогосподарських угідь, городництва та травознавства ви знайдете на нашому YouTube-каналі. А якщо підпишетесь на нього, то будете якнайшвидше отримувати нову цікаву інформацію. 

Цілий світ садівництва з мотивуючими фото та відео, щоб ще більше запалити в вас жагу творити красу та користь своїми руками, займатися улюбленою справою пізнаючи ще більше нової цікавої інформації. Це все на нашій сторінці в Instagram

Турбота про те, щоб вам вдавалось все та навіть більше в саду та на городі, та ваш стіл і комора завжди були повні найкращого врожаю. Заходьте на нашу сторінку у Facebook. Всім раді!

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram