Черешня плюс вишня дорівнює літо? Не тільки, ще черевишня!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
25.09.2023

Яскравий кисленько-терпкувато-солодкий смак вишні, що освіжає та бадьорить чи м’який ніжно-соковитий та неймовірно солодкий смак черешні? Так відразу і не скажеш, який смак найулюбленіший – вишні чи черешні. А якщо уявити собі плід в якому поєднані найяскравіші нотки і черешні, і вишні? Уявили? Так от. Такі плоди існують! Більше того сорт від сорту видозмінюється варіативність смакової мелодії. І це черевишня!

Інша назва дивовижного фруктового деревця – дюк. Це гібрид черешні та вишні, який ввібрав в себе їх найкращі властивості.

Цей подкаст «СонцеСад» присвятив всім трьом чудо-деревцям із чарівно смачнючими плодами. Перелічив казкові відмінності і вишеньки, і черешеньки. І зазначив нові переваги вирощування також і черевишеньки. Тут ви познайомитеся із новими сортами дюків із неперевершеними дивовижними смаками.

Ми маємо надію, що ви доповните ваш пречудовий сад новими сортами казкових черевишень. Приготуйтесь до смачної пригоди вашої уяви, слухайте подкаст та надихайтесь на нові звершення!

Якщо вам буде зручніше поділитися дописом про таку чудову нову смакоту із близькими, які теж захоплюються садівництвом, переходьте за посиланням та діліться на здоров’я.

Якщо ви ще тільки мрієте стати запасливим господарем чи господинею, чи хочете дізнатися екологічний метод створення сухофруктів, читайте найцінніші поради з цього приводу від досвідченого експерта у цій статті

Шукаєте нові смаки та жадаєте урізноманітнити ваш сад заморськими фруктовими деревцями – читайте, як посадити та доглядати за такими культурами як хурма, зізіфус та азиміна у наступній статті

Завжди мріяли самостійно вирощувати деревця гранатів та збирати екзотичний вітамінний врожай? Дізнавайтеся усі подробиці вирощування граната ТУТ. 

З нетерпінням чекаєте нові статті та хочете першими буди віртуально присутніми на інтерв’ю з експертами садівництва? Підписуйтесь на наш YouTube-канал, тисніть дзвіночок та отримуйте повідомлення про нову зустріч із «СонцеСадом»

Долучитися до спільноти садівників, радіти успіхам інших та ділитися своїм ви можете, потрапивши на нашу сторінку у Facebook

Порція естетичної насолоди кожен день зі скарбнички яскравих ідей у садівництві вас чекає на нашій сторінці в Instagram.  

LinkedIn
WhatsApp
Telegram