Фундук на ведмежому горісі: переваги вирощування

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.09.2023

Ми звикли, що фундук – це кущ зі смачними горішками. Але сучасні селекціонери практикують щеплення фундука на ведмежому горісі – дереві з міцною, розлогою кроною. Про переваги вирощування сортової ліщини на ведмежому горісі в закритому ґрунті розповідає аудиторії «СонцеСаду» в подкасті Іван Драпалюк, аспірант Інституту садівництва НААН України. 

Експерт переконаний, що ведмежий горіх – найкраща підщепа для промислового вирощування фундука в Україні. Від чого залежить величина смачних плодів? Які правила догляду за культурою? Швидше тисніть на наше аудіо та дізнаєтесь про всі переваги щепленого фундука на ведмежому горісі.

Повну інформацію про цю культуру можна отримати з матеріалів на нашому сайті. Швидше клацайте сюди, щоб отримати відповіді на питання, які Вас цікавлять.

Про особливості культивування горішків дізнайтеся зі статей:

З Реєстром сортів фундука української селекції ознайомтесь ТУТ.

Відео «Про вирощування фундука на ведмежому горісі» дивіться на нашому YouTube-СонцеСад. Підписуйтеся та переглядайте ролики з порадами експертів з галузі садівництва, квітникарства та городництва.

Власним досвідом про фундуковий бізнес на Одещині ділиться з аудиторією «СонцеСаду» експерт Максим Шейко, клацайте сюди, щоб подивитися відео.

Привабливі акційні пропозиції та знижки знайдете на нашому сайті в розділі «Наші акції».

Підписуйтеся на нас у Facebook та Instagram, отримуйте найсвіжішу інформацію про рослини для дому, саду та городу.

Купити якісні саджанці фундука можна тут

LinkedIn
WhatsApp
Telegram