Вітамінна зелень мангольду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
25.04.2023

Урізноманітнити раціон смачних та корисних страв вам допоможе знайомство з вітамінною рослиною на смак схожою на спаржу, кольорову капусту та навіть кукурудзу залежно від сорту. Вона ніжніша та солодша за шпинат. Дуже смачна та багата на вітаміни. Її листочки можна збирати й збирати зі зростанням рослинки увесь сезон. Після термічної обробки зелень не втрачає свій об’єм, чим дуже виграшно прикрашає виготовлені з нею страви. Мова піде про мангольд у даному подкасті:

З цього аудіозапису ви дізнаєтесь, як правильно збирати мангольд та яким чином зберігати на зиму, в яких стравах його використовувати та готувати. Наостанок ви отримаєте дуже простий та неймовірно смачний рецепт приготування мангольду з картоплею та часничком.

Вже смачно? Так, ймовірніше за все прослухавши інформацію про цю чудову соковиту рослину, ви зажадаєте скоріше вирощувати її у себе на грядці.

Якщо вам зручніше читати та запам’ятовувати прочитаний текст, або скопіювати його зі статті та залишити в блокноті телефону, переходьте до текстового варіанту статті. 

Дізнатися більше про користь та цілющі властивості такої красивої пурпурово-бордової рослини на смак солодкої з легкою ноткою гірчинки, як лобода, ви можете тут.

Прочитавши у наступній статті яких недугів допомагає позбутися ревінь та які вітаміни й мікроелементи містить, ви обов’язково вирішите його мати на своєму городі. 

Виростити чіа на своїх грядках та завжди мати дуже незвичну екзотичну смачну приправу до своїх страв вам буде під силу після ознайомлення з інформацією в даній статті. Також ви знайдете в ній поради щодо застосування, лікувальні властивості й рецепт свіженького салату та смачнючого пудингу із чіа на додачу. 

Ще дуже багато нових відкриттів та цікавих зустрічей вас чекають на нашому YouTube-каналі. 

Позитивний настрій, багато ідей, приємне спілкування та цікаві акції ви будете отримувати, як тільки завітаєте до нас на сторінку в Instagram

Ділитися своїми думками щодо своїх турбот у саду та на городі та дізнаватися про приємні акційні пропозиції «СонцеСаду» ви зможете, підписавшись на нашу сторінку у Facebook

LinkedIn
WhatsApp
Telegram