Сім бонусів від посіву насіння під зиму

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
22.09.2023

Матінка Земля з її дивовижною природою створена просто та ідеально. А ми люди, які намагаємося приручити природу та спрямувати її дивовижні властивості собі та своїй сім’ї на користь маємо пам’ятати, як саме було задумано природою. Це завжди допоможе нам не тільки ставитися до природи розумно, а й отримувати більше її дарунків.

Так із насінням, деякий час сіяли насінини навесні в полі й природа дбала про них, даруючи щедрий врожай. Потім люди зажадали переграти природу та почали вирощувати розсаду на підвіконні, навчилися штучно загартовувати насінинки, лишаючи їх на деякий час у холодильнику. Та відтепер багато хто з садівників-городників та уважних спостерігачів за природою помітив, як же ж вона ідеально влаштована у плані розмноження насінинками. Зокрема й «СонцеСад» вирішив привернути вашу увагу до підзимового посіву насіння.

У нашому подкасті ви почуєте переконливі докази переваги у багатьох аспектах при посіві насіння наприкінці осені.

Не поспішаючи, вчитавшись у всі аргументи та факти плюсів підзимового посіву, ви сміливо сплануєте нові грядки, посієте наприкінці дачного сезону перший врожай наступного року, будете тішити себе взимку думкою, що у вас левова частина весняних робіт вже зроблена, а навесні якомога раніше будете смакувати свіженькою соковитою зеленню та молодесенькими овочами. Читайте тут та діліться із близькими.

Які саме овочі, зелень та духмяні трави краще сіяти наприкінці осені та докладніше все про підзимовий посів насіння овочів, зелені та пряних трав читайте тут. 

Про ідеально комфортне сусідство овочів на грядках для взаємної користі та правильне чергування посівів різних культур дізнавайтесь у наступній статті. 

А щоб взимку вживати в їжу свіжесеньку ніжну зелень “СонцеСад” пропонує вам переглянути цінні поради досвідченого агронома щодо вирощування мікрогріну. Переходьте за посиланням та дізнавайтесь про всі нюанси. 

Джерело повне корисних порад, цікавого досвіду та несподіваних винаходів від експертів садівництва та городництва зберігається та завжди у відкритому доступі для вас на нашому YouTube-каналі. 

Живе спілкування та багато фото та відео, що надихають на нові звершення у саду та на городі ви знайдете на нашій сторінці у  Facebook

Якщо ви так само, як і ми, любите вдосконалювати ваші знання в галузі садівництва та городництва, долучайтеся до нашої спільноти на сторінці «СонцеСаду» в Instagram

LinkedIn
WhatsApp
Telegram