Сіємо овочі на зиму

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
12.09.2022

У цьому аудіо «СонцеСад» розповідає про різноманіття овочів та духмяних трав, які можна сіяти на зиму. А також, як правильно обрати ділянку для їхнього посіву, підготувати ґрунт, щоб насіння добре почувалося і не загинуло від холоду.

Зазвичай господарі вирощують овочі весною і мало хто наважується сіяти їх на зиму. Проте досвідчені городники часто висівають такі овочі, як  моркву, часник, пастернак, салату, щавель, пряні трави і багато інших під зиму. І вже на початку літа збирають  урожай, а смакові якості озимих культур нічим не відрізняються від літніх.

Навесні доглядати за озимими овочами та духмяними травами потрібно за звичним способом: розпушування ґрунту, підживлення, полив, профілактика від хвороб та захист від шкідників.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про посів овочів, то натискайте ТУТ.

Про те, як правильно і де відповідно до Місячного календарю сіяти різну зелень, дізнайтесь у нашій статті.

Всім відомо про корисні властивості зелених культур, однак, які рослини і для боротьби з якими хворобами краще вживати, радить Єва Тернова, завідуюча лабораторії Сквирської дослідної станції органічного виробництва.

Бажаєте присвятити час розсаді, тоді радимо спочатку ознайомитись із порадами  постійного експерта, агронома-консультанта «СонцеСаду» Юлії Перхун. Вона ділиться на що варто звернути увагу при виборі насіння, ділянки, які добрива вносити та й взагалі на чому краще вирошувати: на готових торф’яних таблетках, горщиках чи у спеціальних касетах. Фахівчиня наголошує, що важливу роль відіграє час посіву. Про це та більше знайдете у нашій статті

Підписуйтеся обов’язково  на наш канал в YouTube! Ви порините у світ корисних фактів різних рослин. Підписуйтеся на канал «СонцеСаду».  

 Ви отримаєте акції та ефективні поради фахівців своєї справи на сторінці в FacebookТому переходьте туди та черпайте інформацію!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram