Особливості вирощування овочевих культур чи все про сорти та гібриди

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.01.2023

Коли берешся вирощувати овочі на своїй присадибній ділянці, переглядаючи ринок насіння очі розбігаються від розмаїття сортів та гібридів овочевих культур. Але насамперед, садівникам буде доцільно розібратися, чим відрізняється насіння сортів та насіння гібридів між собою. Які переваги та недоліки мають ті та інші. У цих питаннях допомогла розібратися і все розклала по поличках завідувачка лабораторії Сквирської дослідної станції органічного виробництва Єва Тернова. Ми перенесли цю важливу інформацію у вигляді аудіозапису, та радимо уважно прислухатися до порад фахівчині:

Прослухавши даний подкаст, ви будете точно знати в яких випадках для вашого саду буде краще придбати насіння певних сортів, а в яких спробувати виростити урожай гібридів. Які нюанси потрібно враховувати, вирощуючи сорти овочевих культур, а саме які — при вирощуванні гібридів.

Якщо вам потрібно уважніше перечитати дану інформацію, та занотувати найважливіші моменти, читайте у цій статті.

Безліч цінної інформації щодо важливості врахування вдалого сусідства між рослинами та багато чітких та дієвих підказок вас чекають ТУТ. 

Спекотне літо не дає вам отримати бажаний врожай томатів, перців чи баклажанів? Ви просто не володіли необхідною інформацією, щодо того як запобігти втраті багатого врожаю через спеку. А вона є, і саме ТУТ.

Ексклюзивно для «СонцеСаду» поділилася секретами садівництва кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри овочівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України Ірина Бобось. А саме про те, як восени правильно готувати ґрунт для висівання насіння, як ефективно пророщувати розсаду овочевих культур з насіння та правильно її пікірувати і підкормлювати. Читайте у статті-скарбнички

Ще більше важливих порад щодо вирощування рослин у саду та присадибній ділянці зберігається на нашому Ютуб-каналі, та постійно з’являються нові. Тільки варто підписатися, щоб знати ще більше нової інформації.

Відеоролики зустрічей з фахівцями садівництва, нові статті та багато безцінних акцій вас чекають на нашій сторінці у Instagram

Які позиції варто придбати саме зараз за вигідною ціною вам підкажуть наші пости у Facebook. Заходьте та підписуйтесь. Будемо раді!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram