Додайте у страви квітів

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.01.2023

Якщо була б можливість людині їсти тільки заради задоволення, то напевно вона б їла самі квіти. А ви знаєте, що вже існує безліч рецептів вишуканих страв з використанням квітів? А ці прекрасні створіння не тільки прикрашають страви, додають їм пікантних ноток, а й в своєму складі мають безліч корисних мікроелементів та вітамінів для покращення здоров’я людини, для відновлення її молодості та краси. У цьому аудіозаписі ви зануритесь у світ виточеної кулінарії:

Які саме квіти, що ми з легкістю можемо посадити у себе на дачі у квітнику, буде найприємніше вживати в їжу? Яка саме користь від тих чи інших квітів буде для нашого організму? Та в якій кількості можна їх використовувати для харчування? Які квіти для яких саме страв найвдаліше підходять? Та з якими продуктами краще поєднуються? Як створити неперевершений декор страв при сервіруванні святкового столу?

Розкрила деякі важливі для людей секрети квітів спеціально для друзів «СонцеСаду» чарівна фахівчиня із травознавства Вівєя Улітка. Значним бонусом стане добірка детальних рецептів неймовірно цікавих, смачних та дуже корисних страв, у складі яких присутні квіти. Запевняємо вас, слухаючи їх, ви потішите ваші смакові рецептори і вам буде важко подолати бажання якнайшвидше приготувати ці казкові страви.

Щоб вам було зручніше записати для себе оригінальні рецепти з квітів, ви можете перейти до статті звідси.

Не менш корисну статтю про важливість вживання овочів та фруктів з переліком найважливіших вітамінів та інформацією, який овоч чи фрукт його містить читайте за цим посиланням.

Смачнючий мармелад, солодкий пиріг та вишукані тістечка з цибулькою. Не чули? Тоді з добіркою неординарних рецептів цибулевих десертів ознайомтеся ТУТ.

Задушевну розмову не тільки про квіти з неперевершеною Анжелікою Рудницькою, заслуженою артисткою України, засновницею та президентом першої в Україні мистецької агенції під назвою «Територія А», художницею, співачкою, телеведучою, журналістом, громадським діячем, науковцем та викладачем, та що важливіше неймовірно мужньою та разом з тим тендітною із сяючою душею красунею ви можете прочитати ТУТ.

З ким «СонцеСаду» зустрівся цього разу, та на яку тему буде розмова дізнавайтеся першими, підписавшись на наш Ютуб-канал.

Всі корисні статті також читайте на нашій сторінці у Facebook. Там разом з тим анонсуються наші акційні пропозиції.

Привітне товариство «СонцеСаду» сторінки Instagram поповниться, якщо і ви перейдете сюди та підпишетеся на нього.

Слухайте інші аудіоінтерв’ю:

LinkedIn
WhatsApp
Telegram