Ніжні томати: боротьба із фітофторозом помідорів

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.01.2023
 

Коли в літку раптом настає пора затяжних дощів і ночі стають прохолодними, в цей час плоди помідорів можуть потерпати від грибкової хвороби — фітофторозу. Вони чорніють і згодом вся рослина гине. Як можна цьому запобігти? На це питання розгорнуто відповіла Ірина Бобось, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри овочівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України. Слухайте її розповідь у аудіозаписі:

 
 

Пані Ірина зауважила, що варто враховувати деякі моменти захисту рослини від такої небезпеки ще на етапі висадки розсади і формуванні кущів. Вона розповіла як правильно прополювати і поливати кущі помідорів. Як ефективніше підкормлювати рослини та саме якими добривами. Якими препаратами чи розчинами обприскувати кущі уражені фітофторозом та які краще проводити профілактичні заходи, щоби запобігти появі цієї хвороби.

Вас чекає багато важливої і цінної інформації, тому уважно прислухайтеся до порад та записуйте дієві рецепти допомоги ніжним томатам.

Перечитати ще уважніше, та відразу зі статті перейти у каталог препаратів захисту помідорів від хвороб можна звідси.

Мрієте вирощувати розсаду самостійно, ознайомтеся з секретами успішного її вирощування з цієї статті

Багатьма нюансами щодо органічного вирощування овочів, зелені та ягід з власного досвіду ділиться із «СонцеСадом» сім’я фермерів, першопроходців органічного землеробства в Україні Андрій та Світлана Марченки. В цій статті ви дізнаєтесь, які органічні овочі, ягоди та зелень пан Андрій та пані Світлана вирощують у своїх теплицях та як підтримують у них оптимальний мікроклімат. Як підживлюють та яку технологію застосовують у боротьбі зі шкідниками та хворобами. І ще багато відповідей на цікаві запитання ви знайдете в цьому інтерв’ю.

Хочете вирощувати помідори у себе на балконі чи на підвіконні у кухні, читайте все про отримання врожаю кімнатних помідорів. 

Знайти потрібну інформацію із інтерв’ю досвідчених фахівців садівництва ви можете потрапивши на наш Ютуб-канал. Тут дійсно цікаво. 

Дружня тепла атмосфера «СонцеСаду» вас чекає на нашій сторінці у Instagram

Багато приємних акцій, корисних статей та відео збережено у нас на сторінці в  Facebook. Підписуйтесь та отримуйте більше.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram