Не пощастило та огірки гірчать: що призвело та як запобігти цьому

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
29.12.2022
Вкладаєш всю душу, доглядаєш, вчасно збираєш і тут невдача – свіжі огірочки щойно з грядки на столі й мають гіркуваті на смак частинки. Що ж було зроблено не так? Як це виправити з наступним врожаєм? Всі ці нюанси знає та поділилася з нами Єва Тернова, завідуюча лабораторії Сквирської дослідної станції органічного виробництва. Слухайте уважніше аудіозапис та запам’ятовуйте:
 
Хоча й дивовижно, але огірки з гіркотою мають протизапальну та протипухлинну дію, поліпшують роботу жовчного міхура та гарно впливають на наш апетит. Але нам подобаються все ж таки огірочки без цього несмачного нюансу.
 
Пані Єва докладно розповідає і турботливо зупиняється на кожному моменті. Що необхідно врахувати у підготовці ґрунту під огірки. Як захистити огірочки від палючих променів спекотного літнього сонця. Як правильно обирати насіння, саджати та доглядати. Та як нейтралізувати гіркоту огірків при їх засоленні чи консервуванні.
 
Приємно та зручно слухати, а іноді корисно записати. Можна перейти до текстового формату статті.
 
З’ясувати, чому ваші улюблені огірочки не тішать багатим врожаєм, його листочки жовтіють або в’януть та засихають, допоможе наступна стаття.
 
Про всі оздоровлюючі властивості огірків дізнайтеся з цієї статті та отримайте скарбничку лікувальних рецептів на додачу.
Про особливу здатність свіженьких огірків дарувати молодість та красу нашій шкірі передають із покоління в покоління. А ось дієві рецепти зволожуючих та охолоджуючих масок, засобів для вмивання, сумішей для відновлення краси волосся та боротьби з вуграми чи пігментними плямами мають не всі. А «СонцеСад» має та із задоволенням ділиться ТУТ.
Зацікавилися, які ще рецепти у скарбничці «СонцеСад» зберігаються для вас? Заходьте, дивіться та підписуйтесь на наш Ютуб-канал, щоб отримувати повідомлення про появу нових ще більш цікавих порад кваліфікованих експертів.
 
Якщо вам більше подобається мережа Instagram, там ми ділимося відео-порадами, анонсуємо акції та нові статті. 
 
У  Facebook вас теж зустріне тепло «СонцеСад», та подарує багато уваги та користі.
LinkedIn
WhatsApp
Telegram