Ваш ідеальний сорт цукрової кукурудзи

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
23.12.2022

Кукурудза вона і в Мексиці кукурудза!? Аж ні. Сортів, які задовільнять смаки та вимоги самих вишуканих гурманів безліч. Вражаючим каталогом гібридів володіє Всеукраїнський науковий інститут селекції.

Ви бажаєте якомога раніше отримати смачні качани цукрової кукурудзи? Чи ласувати солодкими зернинками, закриваючі сезон смачної кукурудзи, коли вона вже майже усюди закінчилася? Чи ви волієте отримати качани з крупними зернятами? Чи любите довгі великі качани? Або вибираєте медовий цукровокукурудзяний смак? А може вам до смаку феєрверк із біло-жовтих та яскраво сонячних зерняток, які створюють вдалу комбінацію смакового відчуття. Першими лускаються у роті ніжні зернинки, а фінальними нотками заграють солодкі соковиті жовті зернинки. Вже подобається? Так, і такий у ВНІСа є сорт.

А можливо ви завжди бажали створити на своїй дачі ділянку із сумішшю всіх улюблених сортів цукрової кукурудзи, та безперервно все літо насолоджуватися її смаком? Зацікавилися? То уважніше слухайте наш подкаст.

Також у ньому представлена інформація щодо вибору вдалого місця розташування для цієї рослини, створення сприятливих умов для отримання гарного врожаю та правильного догляду за цукровою кукурудзою. Ще йдеться про те, що саме станеться зі статною власницею літнього настрою, якщо не задовільнити її основні важливі потреби.

Прочитати текстовий варіант статті ви можете ТУТ.

А якщо хочете ще більше здивувати ваші смакові рецептори, переходьте до статті з презентацією новітніх тільки-но виведених ВНІСом сортів цукрової кукурудзи.

Отримати унікальний рецепт консервації початків кукурудзи від наукової співробітниці ВНІСу Ії Реслер ви можете ТУТ.

Переглядати найсвіжішу інформацію від експертів садівництва, до яких завітав «СонцеСад» можна на нашому Ютуб-каналі. А підписавшись, ви не пропустите жодної цінної поради.

Щоб бути в курсі найвигідніших пропозицій від “СонцеСаду”, підписуйтесь на сторінку у Facebook.

А також ставайте частиною нашого садівницького товариства в Instagram.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram