Суперсолодка кукурудза: секрети вирощування великих качанів

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
19.05.2023

Мабуть, кожен з нас полюбляє суперсолодку кукурудзу. Свіжозварену, консервовану, в салатах, як смачненькі ласощі її обожнюють діти та дорослі. Як виростити суперсолодку кукурудзу на своїй присадибній ділянці, щоб отримати великі, красиві качани, консультує слухачів «СонцеСаду» селекціонер Михайло Нагорняк у подкасті. 

«Щоб виростити гарний качан по технології, потрібно враховувати декілька важливих  моментів», – зазначає експерт. Дізнайтеся про них, прослухавши наше аудіо. Чому для вирощування кукурудзи важливою є осіння оранка? Як обрати найкращий час для посіву культури та на яку глибину висівати зерна кукурудзи? Чи впливає температура повітря і погодні умови на проростання насіння?

Фахівець переконаний, що зовнішній вигляд качана суперсолодкої кукурудзи завжди приваблює покупців. Як отримати добротні качани кукурудзи? На скільки густота сходів рослини позначається на її розвитку? Про всі секрети вирощування суперсолодкої кукурудзи  слухайте у подкасті.

Підписуйтесь на YouTube-СонцеСад і переглядайте ролики з порадами фахівців про вирощування та догляд за рослинами дому, саду та городу.

Відеоролики «Кукурудза Діадема. Смакуй і худни!» та «Як сіяти суперсолодку кукурудзу?» дивіться тут. 

Цікавитесь кукурудзою, яка смакує з м'ясом, тоді Вас зацікавить сорт Чокло.

З добіркою тематичних  статей про кукурудзу, її вирощування,  сорти, захист від хвороб і шкідників, кулінарні рецепти знайомтеся, клацнувши сюди. 

Не маєте часу для перегляду відео або читання статей, тоді слухайте поради експертів щодо вирощування кукурудзи в наших подкастах

Отримуйте сповіщення про свіжі пости на агротематику на сторінках у соціальних мережах Facebook,  Instagram. 

Полюбляєте акції, тоді відвідайте  сайт розділ «акції».

«СонцеСад» пропонує найрізноманітніші сорти кукурудзи. Обирайте улюблений овоч разом з нами. Замовляйте якісне насіння, щоб отримати щедрі врожаї. 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram