Найсмачніша цукрова кукурудза: її найвдаліші сорти

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.01.2023

Смачна кукурудза для кожного своя. За кольором, розміром та смаком кожен визначається та за своїми побажаннями обирає кукурудзу-фаворитку. А які нові найсмачніші та найцікавіші сорти винайшли та пропонують нам для насолоди фахівці компанії «Мнагор» на чолі з її засновником відомим селекціонером Михайлом Нагорняком «СонцеСад» дізнався та ділиться з вами у даному подкасті:

Ніжні сорти Герміона F1 та Палітра F1 і ранньостиглий сорт Фіона F1 займають перше місце рейтингу фаворитів. Не ранні, та не дуже пізні сорти Джамала F1, Джульєтта та Орландо F1 більш пружні, але при цьому гарно витримують холод. Кукурудза білого кольору Мармурова F1 потребує окремої уваги. Ультра ранні сорти Роттердам та Дейнеріс F1 трошки поступилися в цукристості заради ранніх плодів.

Ось так, кожна кукурудза смачна, але з якимось своїм особливим нюансом. Кому важливіша цукристість чи соковитість, комусь ніжність чи пружність. А хтось більше бере до уваги врожайність, стійкість перед низькими температурами, ранньостиглість чи обирає пізньостиглий сорт.

Багато факторів впливає на утворення букету смаку кукурудзи. Все це знає та із турботою розповідає нам пан Михайло.

Якщо комфортніше вам читати та конспектувати для себе цінну інформацію із текстового формату переходьте за цим посиланням.

Дізнатися підказки експерта, як отримати високі врожаї кукурудзи можна ТУТ.

Захопливу історію створення селекційної компанії “Мнагор” від її засновника та свій шлях до успіху, секрети вирощування суперсолодкої кукурудзи та про її суперсолодкі гени розповідає Михайло Нагорняк у даній статті

Про білий та фіолетовий гібриди кукурудзи, про їх корисні властивості та особливості вирощування та отримання суперврожаю із захопленням ділиться Михайло Нагорняк у цій статті

Ще більше цікавих зустрічей, корисних порад та дієвих секретів зберігається та колекція постійно доповнюється на нашому Ютуб-каналі.

Приємно бачити, як спілкуються у теплій атмосфері «СонцеСаду» садівники у Instagram

Наша сторінка у Facebook також завжди відкрита новим знайомствам та щира на поради та акції.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram