Кукурудзяні метелики: як побороти небажаних гостей полів та городів

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
07.09.2022

Про види шкідливих для солодкої кукурудзи метеликів та дієві методи боротьби з ними слухайте в нашому аудіозаписі.

Інформативне та корисне інтерв’ю «СонцеСаду» дав вінницький селекціонер, засновник компанії «Мнагор» Михайло Нагорняк. Маючи безцінний досвід в перевірці ефективності тих чи інших хімічних або органічних препаратів та екологічних методів позбутися настирливих шкідників, які знищують солодку кукурудзу, досвідчений фахівець поділився з нами цінними порадами.

Ви дізнаєтесь коли саме необхідно кропити кукурудзу, щоби встигнути до небажаного моменту, коли в качанах кукурудзи може з’явитись гусінь.

Прослухавши подкаст, ви зможете легше зорієнтуватися в правильному виборі безпечних препаратів чи дієвих методів боротьби з кукурудзяними метеликами. Це допоможе зберегти Ваш врожай солодкої кукурудзи.

Що важливо, Ви зможете врахувати не тільки економічну ефективність але й подбати про екологію. Саме тому, що пилок з кукурудзи є привабливим для медоносних бджіл.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про шкідників кукурудзи, то натискайте ТУТ

Про те, коли і де варто сіяти цукрову кукурудзу розповів відомий український селекціонер, засновник компанії «Мнагор» Михайло Нагорняк. 

Корисні властивості кукурудзи та чудові дієві настойки є у нашому матеріалі. Зокрема, амінокислоти виводять холестерин з організму, не дозволяють відкла­датися холестериновим бляшкам, забезпечують лікування та про­філактику атеросклерозу, ожирін­ню, захворюванню печінки, облітерувальних захворювань артерій, цукрового діабету.

Спробуйте приготувати консервовану кукурудзу Діадему за рецептом Ії Реслер, наукового співробітника ВНІС (Всеукраїнського наукового інституту селекції), керівника відділу овочівництва. 

Ми маємо відео з фахівцями про цукрову кукурудзу на YouTube.

Шукайте нас на Facebook! Щодня Вас чекають захопливі пости, смачні рецепти, цікаві відео. 

Дивіться онлайн-вебінар «CонцеСаду» спільно з селекціонером Михайлом Нагорняком на нашому Facebook.

Слухайте інші аудіоінтерв’ю з селекціонером Михайлом Нагорняком:

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram