Нові сорти гарбуза

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.03.2024

У цьому подкасті директор Дніпропетровської дослідної станції Інституту овочівництва та баштанництва НААН Володимир Заверталюк розповість про кращі досягнення їх наукової установи останніх років – гарбуз Український багатоплідний та гарбуз Славута.

 

Славута – це столовий сорт гарбуза, багатий на каротин. Зовні він димно-сірого забарвлення і виражено сегментований.Товста шкірка добре зберігає плід від псування і навіть у квартирних умовах може зберігатися до 8 місяців. Його цінністю також вважається відсутність вираженого специфічного гарбузового смаку та запаху. Багато чудових страв можна приготувати для своєї родини з цих овочів. Він є еталонним для порівняння інших українських та закордонних сортів.

Український багатоплідний – сорт універсального використання, завдяки високій урожайності та хорошим смаковим якостям. Його можна вирощувати і як технічний сорт, а також вирощувати для насіння. Багато цікавого розповів науковець, кандидат сільськогосподарських наук Володимир Заверталюк про корисні властивості м'якоті та насіння гарбуза.

Також він розповів, як відрізняється насіння гарбузів різного призначення, щоби дивлячись на насіння безпомилково визначити, який це буде сорт.

Також почуєте цінні поради, як вирощувати вдома голонасінні сорти, які нюанси треба знати.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram