Посадка цибулі на зиму

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.09.2022

Прослухайте наше аудіо і Ви дізнаєтеся, коли краще садити озиму цибулю, після яких городніх культур, які способи посадки обрати, як захистити її від морозів і доглядати за рослиною весною, щоб отримати здоровий урожай.

Дедалі популярнішою серед городників стає посадка цибулі на зиму. Адже можна швидше отримати урожай і вже раньою весною смакувати свіжими зеленими перами в улюблених стравах.

Для посадки цибулі на зиму потрібно завчасно підготувати ґрунт, перекопавши його на глибині 20-30 см і розрівняти граблями. Цікавою також стане інформація про посів озимої цибулі з насіння.

Якщо Ви бажаєте прочитати статтю про посадку цибулі на зиму, то натисніть ТУТ

Про різновиди цибулі та їх використання можете прочитати у нашій статті

Ви дізнаєтесь, яка цибуля у півтора разу перевищує ріпчасту за калорійністю, що допоможе при переломі кісток і яка має ніжний та цукристий присмак.

Цибуля є справжньою лікаркою для хворих людей та чудовим профілактичним засобом для здорових. Однак її також можуть уразити різні шкідники та хвороби. Як боротися з несправжньою борошнистою росою (пероноспорозом), Ви можете дізнатися в нашій статті.  Це ураження на листках і квіткових стрілках,  при якому з’являються блідо-зелені або жовтувато-брудні розпливчасті овальні плями, згодом вкриваються сіро-фіолетовим нальотом. Якщо раптом на цибулі Ви помітили шийкову гниль, білу, мокру бактеріальну чи фузаріозну гниль денця, то не сійте паніку, методи боротьби також є у нашому матеріалі.

На сайті «CонцеСаду» є широкий вибір препаратів захисту.

Найпоширеніші причини, чому сіянка не сходить, читайте тут.

Також ми радимо завітати на наш YouTube-канал, адже ми щомісячно знімаємо корисні відео із експертами різних регіонів, де вони діляться цінними порадами у сфері овочівництва, квітникарства та рослинництва загалом. Ви отримаєте порцію потрібної інформації щодо городу, саду та клумб. Підписатися на канал «СонцеСаду» в YouTube можна ТУТ. 

Хочемо нагадати, що на сторінці у Facebook, ми публікуємо щоденно захопливі пости та щотижневі акції. Переходьте і слідкуйте!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram