Пекучі вітаміни: особливості вирощування різноманітних видів цибулі

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
29.12.2022

Багато цінних секретів вирощування таких видів їстівної цибулі, як цибулі ріпчастої, цибулі-шалот, цибулі-шніт, або рязанець, цибулі-батун та цибулі-слизун ви знайдете у цьому аудіозаписі:

Без цибулі багато страв не мали б такого пікантного та гостренького смаку. А яку користь для здоров’я несуть ці соковиті пекучі вітамінні рослини!

У даному подкасті вас чекають, по-перше, перелік різноманітних видів цибулі, по-друге, їх вітамінний склад та особливі корисні властивості для вашого імунітету, здоров’я та краси. А найголовніше, коли та як правильно висаджувати цибулинки, як за ними доглядати, коли отримувати зелень, а коли збирати цибулини та які дивовижні страви з тих чи інших видів цибульки варто зготувати. Все це розповіла «СонцеСаду» Єва Тернова, завідувачка лабораторії Сквирської дослідної станції органічного виробництва.

Отримавши дану інформацію, ви не розгубитесь, а правильно визначитесь, який саме вид цибулі для ваших улюблених страв краще буде вирощувати на грядках.

Записати дані цінні поради, можете прочитавши текстовий варіант статті.

Як отримувати свіжу соковиту зелену цибульку різноманітних видів увесь рік читайте ТУТ.

Всі дієві підказки, як виростити добрий врожай часнику, висіваючи його під зиму можете переглянути ТУТ.

Основними важливими правилами вирощування солодкого перцю з урахуванням всіх необхідних моментів поділилася із «СонцеСадом» Єва Тернова, завідуюча лабораторією Сквирської дослідної станції органічного виробництва у цій статті

Кожного дня знайомтеся з новою інформацією від кваліфікованих експертів садівництва щодо особливих нюансів вирощування усіх можливих рослин у вашому саду та на городі з нашого Ютуб-каналу.

Нові акційні пропозиції, цікаві статті та відео ви будете отримувати підписавшись на нашу сторінку у Instagram.

Станьте не просто гостем «СонцеСаду», а його постійним важливим відвідувачем у соціальній мережі Facebook.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram