Важливі поради щодо посіву квасолі від берегині зернят

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.01.2023

Хочете дізнатися всі важливі нюанси вирощування багатого врожаю гарних здорових квасолинок, слухайте відзнятий саме для вас аудіозапис з інтерв’ю із завідувачкою лабораторії селекції сої і зернобобових культур Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Інною Темченко:

Пані Інна докладно розповідає про основні сприятливі умови вирощування квасолі. Приділяє окрему увагу способам вирощування. Прослухавши даний подкаст, ви дізнаєтесь по те, які обрати найвдаліші терміни висівання квасолі. Які у квасолі на грядці мають бути попередники, та які культури краще садити після неї.

Також ви знайдете в інтерв’ю цінну інформацію щодо того, якими хворобами можуть вражатися квасолинки. Та якими екологічними та безпечними для вашого здоров’я засобами ви можете їх вилікувати. Або краще, враховуючі ще цінніші поради від фахівчині, запобігти їх появі.

Що ще важливо, вона тут також підкаже, як правильно підготувати квасолю до тривалого зберігання.

Отож, володіючи цією інформацією, вам вдасться отримати чудовий врожай, зберегти його та ласувати смачненькими стравами з квасолею усю зиму, весну та скільки ви того забажаєте.

Якщо вам потрібно переглянути текстовий варіант інтерв’ю та занотувати поради, переходьте за цим посиланням

Про особливу користь турецького гороху чи то нуту, як його виростити та як смачно приготувати читайте ТУТ. 

Звичайний але такий улюблений всіма та корисний зелений горошок теж треба вміти виростити. Відкривайте скарбничку-посилання, та читайте секрети вирощування та зберігання на зиму зеленого горошку. Також як уберегти зелені зернинки від шкідників. Та ще тут вас чекають дуже смачні рецепти з горошком

Бобових багато не буває, і ще одне посилання приведе вас у квасолину казку. На цей раз це спаржева квасоля – такі тоненькі зелененькі стручки, з яких можна приготувати щось неймовірне. Так і рецепт тут є

Ще багато інтерв’ю, зустрічей і порад вас чекають на нашому Ютуб-каналі. 

Якщо ви кожен раз чекаєте нові наші статті, аудіо і відеозаписи та не можете дочекатися, заходьте та підписуйтесь на нашу сторінку у Instagram

Якщо вам зручніше спілкуватися з нами та нашими гостями у форматі мережі Facebook, заходьте будь ласка сюди. І тут, і там ми вас сповіщатимемо про нові акційні пропозиції та про нові інтерв’ю та теми садівництва.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram