Надзвичайні боби: секрети вирощування корисних гігантів

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
05.01.2023

Про неймовірну користь від вживання бобів, та як отримати напрочуд високий врожай унікального гігантського сорту бобів — Пікантного, та як правильно садити кормові сорти бобів. Ще й як приготувати смачнючу та корисну страву з бобами – лобіо розповідає завідувачка лабораторії селекції сої і зернобобових культур Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Інна Темченко у цьому аудіозаписі:

Боби містять корисний для нашого здоров’я білок, який сприяє зміцненню кісток, зубів, м’язів, та покращенню стану волосся та шкіри. Тому його раніше часто вирощували наші предки на городі. І тоді боби були одним з основних елементів раціону харчування. Тому мабуть люди були сильні та здорові. Нам варто повертатися до справжніх джерел та відновлювати стародавні традиції. Ось такий основний посил має на меті донести до нас усіх пані Інна у даному інтерв’ю.

А якщо ми хочемо стати такими ж неперевершено гарними, енергійними та сильними як були наші пращури, нумо уважно слухати секрети від експертки як виростити багатий врожай бобів на своєму городі.

Також дослухайте до кінця і вас там чекає цікавий рецепт неймовірно корисної страви з бобів.

Якщо вам хотілося б скопіювати текст рецепту чи формулу посіву бобів, то заходьте сюди та читайте.

Якщо хочете дізнатись чим корисна та якими вітамінами багата сочевиця, проходьте сюди. Тут також ви знайдете повну інформацію як підготувати грядки та насіння сочевиці до посіву, як та коли висівати, доглядати, збирати, зберігати та в яких стравах використовувати ці корисні зернятка. 

Всі нюанси вирощування не менш корисної квасолі знаходяться за цим посиланням.

Чи знали ви про такі корисні та з виду неприглядні зернятка як чуфа чи земляний мигдал ь? А які вони на справді скарби? Ні, то заходьте, будь ласка, сюди та читайте на здоров’я

Ще багато нової або давно забутої старовинної інформації ви дізнаєтесь з відео-інтерв’ю, які зберігаються на нашому каналі у YouTube. Та частенько додаються нові не менш цікаві та користі. 

Нові акції та багато чого цікавого вас чекає на нашій сторінці у Facebook

Станьте частинкою спільноти, яка зустрічається у «СонцеСаді» у Instagram та спілкується на теми садівництва.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram