Духмяний букет пряних та цілющих трав

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
24.04.2023

Кожне чепурне домогосподарство прикрашає пишний садок та казкові галявини чи стильні клумби яскравих квітів. Та серед них є рослини, що не тільки тішать око та й ті, що лікують, тонізують та дарують домашнім стравам неперевершеного яскравого ти ніжного незабутнього смаку.

 

Наукова співробітниця Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка Ольга Корабльова, яка присвятила вже майже 40 років вивченню пряно-ароматичних рослин, поділилася з «СонцеСадом» своїми знаннями. А саме, вона з командою експертів, які з душею підходять до своєї справи, винайшли цікаву композицію пряних і незвичайно ароматних рослин якою можна замінити звичний для багатьох склад трав для консервації. Про неї дізнатися ви можете, прослухавши цей аудіозапис.

Також пані Ольга у цьому інтерв’ю привернула нашу увагу до таких цілющих трав як монарда та сантоліна, м’ята та меліса, лаванда, чабер та чебрець.

Ви дізнаєтесь, яких недугів вони допоможуть позбутися та в яких непростих станах заспокоять чи зосередять вашу увагу і допоможуть працювати вашому мозку більш продуктивно.

Та посадивши на ваших клумбах ці ніжні лілові та підбадьорливі життєрадісні яскраво-жовті чи яскраво-червоні квіточки та яскраво-зелені кущики ароматних пряних рослин, що лікують все на світі, ви зможете завжди за вашим бажанням відщипнути жменьку та приготувати смачнючий чай, тонізує та створити свою авторську чи скористатися підказкою гості «СонцеСаду» композицією для смачної страви чи консервації.

Якщо вам зручніше буде ще перечитати та зберегти у своєму нотатнику найважливішу інформацію з цієї статті, но переходьте за посиланням

Все про ехінацею, а вона буває не тільки пурпуровою, а ще має цілу палітру забарвлень, ви можете дізнатися більше у наступній статті

А прочитавши про таку дивовижну рослину як іван-чай, ви точно зажадаєте вирощувати його у своєму саду та вже з цього літа буде пити з нього цілющий та дуже смачний чай.

Ще однією окрасою вашого саду може стати самосил — вічнозелена багаторічна рослинка з ліловими квіточками, яка лікує та дарує красу та молодість. 

Якщо ви бажаєте, щоб «СонцеСад» вас дивував якнайчастіше, підписуйтесь на наш YouTube-канал та дивіться одними з найперших нові інтерв’ю з найкращими експертами садівництва та городництва. 

Кожний раз ви будете виходити з новими ідеями та неймовірно заряджені позитивною енергією з нашої сторінки в Instagram

Спілкуватися на теми садівництва, ділитися власними здобутками у вашому саду та на городі улюбленої дачі ви зможете на нашій сторінці у Facebook.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram