Дарунок весни та літа на підвіконні: вирощуємо садові квіти до 8 березня вдома

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
25.09.2023

Про те, як виростити до 8 березня у горщику на підвіконні такі весняні квіти як тюльпани чи нарциси, гіацинти чи крокуси, підсніжники чи мускарі, анемони чи іриси. Або отримати 8 березня дивовижне цвітіння літніх квітів, таких як троянди або ромашки, півонії або гортензії, гербери або дицентри, жоржини або фрезії, слухайте дієві підказки у наступному подкасті:

 

За вікном ще похмурі пейзажі та тільки-но з’являються деінде зелені галявинки, а у вас на підвіконні вже справжній квітковий сад. Так свято 8 березня стає по-справжньому квітучим та радісним. А обдаровувати вас своїм цвітінням квіточки, вирощені у горщиках, можуть ще дуже довго. Так ніжними квітками нарцисів або казкових півоній можна буде милуватися три-чотири тижні, граційними квітками фрезій — 1,5-2 місяці, а феєричними гортензіями або веселими ромашками — взагалі 4-5 місяців.

Якщо завчасно посадити цибулинки чи кореневища та вчасно виставити їх на підвіконні, тримати при правильній температурі, підібрати горщик правильного розміру та вірну кількість посадкового матеріалу, реально отримаєте до свята Весни рясне казкове цвітіння.

Для того, щоб вам було легше занотовувати умови вирощування квітучого дарунку, переходьте за посиланням до текстової статті.

Квітку символ елегантності — чарівний жасмин можна теж вирощувати вдома на підвіконні. Про те, як це правильно реалізувати читайте у даній статті

«Дерево любові» – кімнатна квітка філодендрон не тільки красива й дуже корисна для здоров’я оточуючих тим, що очищує повітря, поглинає радіацію та виділяє цілющий кисень. Як доглядати за цією квіткою, читайте у статті

«Доларове дерево» – заміокулькас приносить в дім багатство та своїм екзотичним виглядом перетворює кімнату в бунгало у тропіках. Як виростити розкішну рослину та правильно за нею доглядати, читайте у наступній статті. 

Все що цікавить вас про рослини та чого можливо ви ще не знали є на нашому YouTube-каналі, та з’являється багато нового та корисного для садівників. 

Долучитися до спільноти «СонцеСадівників» можна, якщо підписатись на нашу сторінку у  Facebook.

Тішитися красою рослин, дізнаватись про нові ідеї створення краси у садку чи на підвіконні, можна з нашої сторінки в Instagram. Підписуйтесь та насолоджуйтесь компанією, будьте активними гостями та отримуйте задоволення від життя!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram