Троянди у ландшафтному дизайні

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
22.09.2022

Безперечно, королева квітів — троянда — окраса будь-якого саду. Про різноманіття сортів саджанців троянд, вміле їх поєднання в ландшафтному дизайні, особливості догляду ділиться з «СонцеСадом» доктор біологічних наук, куратор саду троянд Національного ботанічного саду ім. М. Гришка Олена Рубцова.

Для ландшафтного дизайну, розповідає експерт, використовують чайно-гібриднівиткі, канадські, англійськіпаркові троянди та сорти групи флорибунда, з яких формують  найоригінальніші квіткові композиції. 

Які троянди обрати для декору і ландшафтного дизайну, щоб створити дивовижної краси клумби, рабатки, живоплоти, бордюри, трояндові арки, трельяжі тощо слухайте в нашому подкасті. Пасічників зацікавлять розалії для бджіл і міксбордери.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про троянди, то натискайте ТУТ. 

Про причини появи чорної плямистості троянд та народні методи боротьби з нею у домашніх умовах, можете дізнатися у нас. Окрім цього, ми надали рекомендації стосовно профілактики.

 Якщо у Вас залишились пелюстки троянд, то ловіть ароматні рецепти варення та лікеру від нашої читачки. Спробуйте приготувати та поділіться результатом. 

Про весняну обрізку різних видів троянд поетапно ми розповіли у статті ТУТ. Ви можете повторити цей процес відповідно до схем, поданих у матеріалі.  

Також Ви можете ознайомитися із видами використання троянд у ландшафтному дизайні на нашому YouTube-каналі. Ми там опублікували ролики із фахівцями про підготовку квітів до зими, класифікацію рослин та інші секрети вирощування. Підписуйтеся обов’язково на канал «СонцеСаду».  

Акції з вигідними цінами, корисні статті на нашій сторінці у Facebook. Тому хутчіш тицяйте сюди та підписуйтеся! 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram