Квітковий вернісаж від художниці Тетяни Бердник

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
29.12.2022

Кружляючи у веселому таночку в акомпанемент чарівних рухів майстрині, казкові квіти злітаються та вимальовують на полотні нову картину. Так утворюються шедеври від квіткової феї Тетяни Бердник.

Володарка техніки ошібани — перетворення засушених квіточок, листочків та інших частинок природи у живописні картини, пані Тетяна розкрила «СонцеСад» чарівний світ дивовижного мистецтва. Заходячи у цей подкаст, ви зануритесь у казку:

Тут майстриня пригадає Японію та Андріївський узвіз у Києві, вчительку техніки ошібани та засновницю «Саду магнолій» у Ботанічному саду ім. М. Гришка та чарівні лікувальні властивості даної техніки створення краси із часточок природи.

Вас чекає навіть покрокова інструкція створення власної картини у техніці ошібани і творча наснага та напуття до успіху від талановитої майстрині, успішної учасниці виставок та фестивалів, героїні багатьох сюжетів телепередач та публікацій у пресі, власниці курсів випускниками яких стали понад 150 учнів та колись юної художниці-флористки та власниці стенду на Андріївському узвозі. Ця надихаюча розповідь рекомендована для прослуховування всім починаючим талантам та бажаючим долучитися до прекрасного.

Якщо вам більше до душі текстова версія інтерв’ю з майстринею, то заходьте сюди.

Для творчих садівників, які прагнуть перетворити свій дачний простір на власний казковий світ, у «СонцеСаді» є стаття і про це.

А щоби здійснити свою мрію — створити власноруч у себе на дачі кам’яний сад із водоспадом, читайте ось цю статтю з дієвими підказками.

Для того, щоб виростити не просто сад, а стильний та естетично привабливий сад, скористайтеся порадами щодо вирощування яблунь чи груш, персиків чи слив на шпалері.

Ще дуже багато цікавих ідей та цінних порад вас чекають на нашому Ютуб-каналі, підписуйтесь і будьте в курсі всього і завжди що стосується садівництва.

Долучайтеся до спільноти «СонцеСад» у Instagram, та отримуйте інформацію про наші новинки.

У  Facebook на нашій сторінці вас чекає теж багато цікавого.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram