Особливості посадки та догляду за туєю

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.09.2022

Про все розмаїття декоративних форм вічнозелених красунь. Всі нюанси висаджування, підкормки, поливу, укриття на зиму та формування крони туї слухайте у нашому аудіозаписі.

На душевну розмову до «СонцеСаду» завітав кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник доцент кафедри лісового і садово-паркового господарства Бережанського агротехнічного інституту Янош Шляхта. Він повідав нам багато секретів про цю дивовижну нарядну королеву саду.

Яка вона примхлива до сонячного світла: начебто любить освітлені сонячними променями ділянки, але не опівдні та не цілий день. Має особливі уподобання у ґрунті, добриві, рясності поливу та зимуванні. Почуває себе по королівські на певній відстані від інших рослин. Та зрештою, красуня-туя швидко й пишно росте та любить бути охайною.

Ця диво-рослина з солодким ароматом та ніжними гілочками немов пухнастими віями зустрічається не тільки зеленого, а й салатового, жовто-помаранчевого та навіть бронзового і золотавого кольору. Подкаст допоможе вам визначитись яка саме туя прикрасить ваш сад мініатюрна чи висока та струнка, компактна чи розлога, куляста чи пірамідальна за формою.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про тую, то натискайте ТУТ.

Про розмаїття формування крони туї знайдете у нашій статті.

Не тільки про красу для ділянки, а й користь для здоров’я людини розповідаємо в нашому матеріалі. Ви дізнаєтесь, для яких хвороб підходять настойки з ялини, туї, сосни, модрини, хвої.

Читайте також про види сосон і їх використання у дизайні.  

Не забувайте заходити на нашу сторінку в Facebook

Також Ви можете ознайомитися із корисними відео про інші рослини на нашому YouTube-каналі. Ми щотижня публікуємо ролики із фахівцями. Підписуйтеся обов’язково на канал «СонцеСаду». 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram