Мільйон веселих дзвоників вейгели: найяскравіші сорти, садіння та догляд

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
25.04.2023

На інтерв’ю до «СонцеСаду» завітала квіткарка Юлія Тихонова, та розповіла з власного досвіду, як вдало вибирати найгарніші саджанці вейгели, яке найкомфортніше місце для цих диво-кущиків краще вибрати, який ґрунт та які добрива вони полюбляють, як правильно підстригати формуючи розкішно квітучі красунечки, та як поливати. Якщо зацікавилися, слухайте усі ці поради у нашому подкасті:

Якщо маєте мрію, відпочиваючи в альтанці у власному садку милуватися красою фруктових дерев, казковим розмаїттям квітів та рясно квітучих кущів, придивіться уважніше до вейгели. Такі гарненькі ладненькі кущики із щедрим розсипом яскравих крихітних квіточок-дзвіночків, дивлячись на які, очі сяють від щастя та усмішка не сходить з обличчя.

Друга половина інтерв’ю присвячена детальному опису найказковіших сортів вейгели. Слухаючи розповідь спробуйте уявити кущики вейгели якого саме кольору гармонійно впишуться в садково-квітковий ансамбль вашого саду.

Якщо вам зручніше уявити, яка це буде краса читаючи текст, переходьте за посиланням та перевірте вашу уяву. Фотокартки квіток вейгели представлені у цій статті також.

Прикрасити сад виткими кущами прикрашеними ніжно-фіолетовими гірляндами квітів – гліциніями вам допоможе наступна стаття

А найпершими у вашому садку можуть квітнути розкішні магнолії, варто тільки ознайомитися зі всіма нюансами вирощування та вибрати сорт та колір із всього розмаїття цих казкових квітів з цієї статті. 

А якщо ви хочете вирощувати в саду й красиво квітучі й плодоносні кущі вас обов’язково потішить своєю красою пишний кущ, щедро усипаний яскраво-кораловими квітками, а потім подарує багато смачних та дуже корисних плодів. Це хеномелес, або айва японська. Про те, як виростити цю прекрасну рослину, читайте тут.

Ще дуже багато цікавого ви дізнаєтесь про садівництво та городництво з відео, наповнених корисною інформацією. Варто перейти за наш YouTube-канал. А дізнаватись відразу про нові теми інтерв’ю ви можете, якщо натиснути на «підписатися» та на «дзвіночок».

Мотивуючі фото та відео, що заряджають на нове натхнення творити красу у своєму саду та на городі ви знайдете також на нашій сторінці в Instagram

Отримати відповіді на різноманітні питання стосовно вашого саду та городу, нюансів вирощування тих чи інших культур та знайти просто приємних співрозмовників ви можете на нашій сторінці у Facebook

LinkedIn
WhatsApp
Telegram