Спірея в ландшафтному дизайні

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
07.09.2022

Обирайте сорт саджанців спіреї для своєї присадибної ділянки разом з експертом «СонцеСаду» Юлією Тихоновою. Для цього прослухайте подкаст і Ви зможете самостійно створити сад безперервного цвітіння на три сезони, який не потребуватиме зайвого догляду. Також Ви дізнаєтесь, як можна спровокувати повторне цвітіння куща, щоб він довше втішав красою барвистих суцвіть.

Спірея (Spiraea) або таволга — це листопадний кущ з родини розоцвітих, який доповнює рослинну композицію будь-якого ландшафтного дизайну. Її здатність безперевного цвітіння робить цю культуру справжньою окрасою будь-якого саду.

Зі спіреї можна створювати  клумби, альпійські гірки та кам'янисті “японські” сади. Спірею висаджують навіть  у контейнерах і на газонах.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про спірею, то натискайте ТУТ.

Спірея вдало поєднується з іншими рослинами. Наприклад, чудовим тандемом стануть у Вашому квітнику спірея та вейгела. Наталія Нужина, кандидат біологічних наук, КНУ ім. Т. Шевченка ділиться біологічними особливостями цих рослин і технологією посадки та догляду.  

Не забувайте, що у нас широкий вибір спіреї представлений на сайті.

Ми щедро ділимося статтями та гарячими пропозиціями на сторінці в Facebook. Тому переходьте туди та черпайте інформацію! 

Яка країна є Батьківщиною спіреї, скільки зазвичай живе квітка та чи може витримати морози до -40 °С, можете довідатися ТУТ

LinkedIn
WhatsApp
Telegram